امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
عبدالرضا عالی پور

پیام عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار به مناسبت درگذشت سیدعبدالله حسینی بنجویی

در پی فقدان روحانی برجسته و سید جلیل القدر حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالله حسینی بنجویی، پیام تسلیتی صادر نمود که متن آن به شرح ذیل است.
اشتراک گذاری
25 اردیبهشت 1401
کد مطلب : 538

بسم اللًه الرحمن الرحیم
درگذشت عالم با اخلاص، و سید جلیل القدر، حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالله حسینی  بنجویی  که از علماء و سادات بزرگ استان خصوصا بخش دلوار بودند موجب تأسف و تأثر گردید.
آن روحانی برجسته که از طلبه های حوزه علمیه نجف اشرف بود، از جمله کسانی بود که سالیان متمادی به عنوان ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) و خطیبی توانا به اهالی شریف استان بوشهر خصوصا منطقه تنگستان و دشتی خدمت نمود  و از هیچ تلاشی جهت پیگیری مسائل و مشکلات  مردم منطقه دریغ نورزید و عمر گرانبهای خود را در این مسیر مقدس سپری نمود و در آخرین لحظات نیز با آرامشی الهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.


اینجانب این مصیبت بزرگ  را به بیت شریف و مکرم آن روحانی  وارسته ، روحانیت معظم،  سادات جلیل القدر  منطقه ، خصوصاً عموم مردم استان بوشهر به ویژه شهرستانهای دشتی و  تنگستان و علی الخصوص بخش دلوار  و نیز همه ارادتمندان آن مرحوم مغفور تسلیت و تعزیت  عرض نموده  و از درگاه خداوند منان  برای آن فقید سعید، رضوان ، رحمت واسعه و حشر با اولیاء الهی  و برای همه بازماندگان و وابستگان، صبر جمیل و اجر جزیل مسألت می‌نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *