امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

پیام تقدیر بخشدار دلوار به مناسبت حضور حداکثری مردم در انتخابات ۸ و ۱۵ تیرماه ریاست جمهوری

عبدالرضا عالی‌پوربخشدار دلوار: *مردم بخش دلوار نشان دادند که همواره و همیشه و در همه عرصه های این نظام مقدس حضور فعال و چشمگیر دارند.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی‌پور در پیامی از حضور حماسی مردم این بخش در دو مرحله  انتخابات ریاست جمهوری تقدیر کرد. متن پیام ایشان بدین شرح است. […]

اشتراک گذاری
16 تیر 1403
کد مطلب : 5274
عبدالرضا عالی‌پوربخشدار دلوار:
*مردم بخش دلوار نشان دادند که همواره و همیشه و در همه عرصه های این نظام مقدس حضور فعال و چشمگیر دارند.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی‌پور در پیامی از حضور حماسی مردم این بخش در دو مرحله  انتخابات ریاست جمهوری تقدیر کرد.
متن پیام ایشان بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم
خدای خویش را سپاسگزاریم که ملت غیور ، قهرمان و همیشه در صحنه بخش دلوار بار دیگر حماسه ای بی نظیر آفریدند و برگ زرینی از شکوه همدلی، اتحاد و میهن‌دوستی خود را در تاریخ همیشه پرافتخار خود به ثبت رساندند .
مشارکت پرشور و گسترده حدود ۶۳ درصدی مرحله اول و ۸۰ درصدی مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم ،  بسی مایه فخر و مباهات است که علاوه بر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، به یقین موجبات یاس و نومیدی دشمنان این مرز و بوم را نیز فراهم خواهد آورد و ایران اسلامی را بیش از پیش در صحنه های بین المللی، پایدار و مستحکم تر خواهد نمود.
بی شک این حضور باشکوه چیزی نیست جز عشق و علاقه این مردم به انقلاب و کشورشان و نیز تعامل ، همدلی ، همراهی مردم و نظام و مسئولین بخش که فضا را جهت این حماسه عظیم فراهم آورده و می آورند .
اینجانب، ضمن تبریک به ملت بزرگ ایران جهت مشارکت حدود ۵۰ درصدی در انتخابات ریاست جمهوری و همچنین به رئیس جمهور منتخب جناب اقای *دکتر پزشکیان* ، از آحادِ مردم ایران اسلامی به ویژه مردم همیشه در صحنه بخش بزرگ دلوار ، همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات از قبیل هیئت‌های اجرایی و نظارت، نمایندگان بخشدار ، اعضای شعب ، شهردار و دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا ، مدیران ادارات دولتی ، کلیه همکاران در استانداری، فرمانداری و بخشداری، بازرسان، نیروهای قضایی، نظامی، انتظامی، امنیتی، سپاه ، بسیج و اصحاب رسانه، که در امر برگزاری انتخابات تلاش و همکاری وافر و لازم را نمودند ؛ تشکر و قدردانی می‌نمایم و سربلندی بیش از پیش وطن عزیزمان ایران را، تحت عنایات حضرت صاحب الزمان (عج) و رهبری های حکیمانه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ( مدظله العالی) ، از درگاه ایزد منان خواستارم.

عبدالرضا عالی‌پور
بخشدار دلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *