امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
عبدالرضا عالی پور

پیام بخشدار دلوار به مناسبت روز قدس

روز قدس، روز ابراز همدلی و همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و روز نمایش غیرت دینی مسلمانان جهان است.
اشتراک گذاری
08 اردیبهشت 1401
کد مطلب : 623

بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس، روز خروش جهان علیه صهیونیست‌های مستکبر و نظام سیاسی نامشروع، ظالمانه و تبهکارانه آنان است.
عظمت و وجود روز جهانی قدس، این یادگار بزرگ و ابتکار هوشمندانه امام خمینی (ره)  باعث میگردد که روحیه و انگیزه ملت مظلوم فلسطین به ویژه نسل جوانِ جبهه مقاومت افزایش پیدا کند و آزادگان جهان به ویژه مسلمانان روزه دار در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، شکوهمندانه اعلام می‌کنند که همچنان برعهد خود ایستاده اند و آزادی فلسطین و میراث معنوی عظیم موحدان عالم در آن سرزمین به ویژه معراج‌گاه پیامبر اکرم (ص) را خواستار هستند.

گرامیداشت روز قدس و ابراز همدلی و همبستگی با مردم فلسطین و نمایش غیرت دینی همه مسلمانان جهان  علیه بیداد رژیم مستکبر صهیونیستی، وظیفه‌ای انسانی، دینی و جهانی است. بدون شک راهپیمایی جهانی روز قدس، کلید انسجام بیرونی ملت‌ها و نیز وحدت درونی و جهادی گروه های مقاومت فلسطین است که باید هرچه باشکوهتر و گسترده تر و با هدف افزایش اقتدار و روحیه ملت مظلوم فلسطین برگزار شود.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت روز جهانی قدس و ادای احترام به روح پاک شهدای جبهه مقاومت، همراه با مردم مومن و روزه‌دار بخش دلوار  با آرمان‌های امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) تجدید میثاق نموده و همگان را به شرکت در راهپیمایی باشکوه روز قدس دعوت می نمایم.

امید است که به فضل الهی روزی را شاهد باشیم که فلسطین عزیز طعم رهایی و آزادی  از چنگال های غاصب رژیم اشغالگر صهیونیستی را بچشد .         ان شاءالله.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *