امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
عبدالرضا عالی پور

پیام بخشدار دلوار به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

روابط عمومی، حلقه اتصال و ارتباط بین مردم و دولت و زبان گویای خدمت صادقانه است.
اشتراک گذاری
27 اردیبهشت 1401
کد مطلب : 534

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی پور طی پیامی  ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم
دنیای امروز،  دنیای ارتباطات است و  ارتباط نیز زیربنای توسعه و عامل اساسی تحرک و زمینه ساز برنامه ریزی موفقیت آمیز در راستای تحقق اهداف سازمانی است، روابط عمومی ها به عنوان قلب تپنده و عنصری موثر در پیشبرد اهداف سازمانها،  نقش ویژه و مهمی در جهت ایجاد ارتباط و تعاملات اطلاعاتی ایفاء می کنند.
وجود روابط عمومی فعال و پویا در هر سازمانی، نشان از توجه مجموعه سازمانی به ایجاد ارتباط و تعامل دوطرفه با محیط پیرامونی است و روابط عمومی ها مهمترین حلقه اتصال و ارتباط بین مردم و دولت به معنای عام آن هستند و زبان گویای خدمت صادقانه به شمار می آیند.
نکته قابل توجه این است که روابط عمومی ها علاوه بر صداقت و شفافیت در ارتباط می بایست  نقش هماهنگی و بسترسازی و انعکاس اخبار داخلی و دریافت اخبار بیرونی را نیز مورد توجه ویژه خود قرار دهند تا هم کمکی به سازمان مربوطه خود نمایند و گزارشگر خدمات رسانی مجموعه باشند و هم اینکه وظیفه آگاهی بخشی را جهت رسیدگی و پیگیری امور مردم به نحو شایسته به انجام برسانند.
اینجانب فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمام فعالان این عرصه و همه مدیران ، کارشناسان روابط عمومی همه نهادها و سازمان های دولتی و غیر دولتی استان بوشهر خصوصا شهرستان تنگستان و بخش دلوار تبریک و تهنیت عرض نموده و رشد ، توسعه ، بالندگی و سربلندی همه رابطین عمومی  میهن عزیز اسلامی ایران را از درگاه ایزد منان خواستارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *