امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
روابط عمومی بخشداری دلوار

صرفه جویی در مصرف آب باید به یک فرهنگ تبدیل شود

با پیگیریهای استاندار ،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار تنگستان و دیگر مسئولین وضعیت تامین و توزیع آب در بخش دلوار بهبود یافته و با انجام اقدامات اصولی و زمان بندی منظم و نیز صرفه جویی مردم در مصرف آب امیدواریم امسال تابستان کم تنشی را در زمینه انتقال و توزیع آب در بخش دلوار شاهد باشیم.
اشتراک گذاری
22 فروردین 1401
کد مطلب : 675

بخشدار دلوار در بازدید میدانی از روستاهای جنوب بخش دلوار بیان نمود: در برنامه های کوتاه مدت و توزیع عادلانه آب و  اصلاح خط توزیع و انتقال آب در روستاهای بخش تلاش می نماییم به فضل الهی از مشکلات مردم در این خصوص کاسته شود.
ایشان ضمن امیدواری در وضیعیت توزیع آب در بخش دلوار گفت: با دستور استاندار محترم جهت اتمام پروژه مخزن ۵ هزار مترمکعبی شهر دلوار عمده مشکلات انتقال آب از شمال به مرکز و جنوب بخش دلوار برطرف خواهد شد.
عالی‌پور تاکید نمود:با تعمیر و اصلاح حوضچه های ورودی آب روستاها و تخصیص یک نوبت دیگر  آب دهی در هفته به روستاهای جنوبی، بخشی از مشکلات آبی مرتفع خواهد شد.
ایشان ضمن تقدیر از مدیریت ابفا استان و شهرستان تنگستان در تخصیص و اضافه نمودن سهمیه آب به ورودی بخش دلوار گفت:بخش دلوار به واسطه گردشگر پذیری ، رشد جمعیت ، صنعتی و تجاری بودن منطقه و برخورداری از طولانی ترین خط انتقال آب کشور و فرسوده بودن نیازمند اصلاح و سهمیه بندی دقیق در این  امر مهم خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *