امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر

دکتر عبدالرضا عالی پور بعنوان معاون فرهنگی اداره کل ارشاد اسلامی استان بوشهر معارفه شد

طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر عبدالرضا عالی پور به عنوان معاون فرهنگی این اداره کل معارفه و منصوب شد.
اشتراک گذاری
28 آذر 1397
منبع : خبرگزاری شبستان
کد مطلب : 954

به گزارش خبرگزاری شبستان از بوشهر، ظهر چهارشنبه (۲۸ آذر) طی مراسمی با حضور دکتر حمیده ماحوزی، دبیر شورای فرهنگ عمومی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر «عبدالرضا عالی پور» به عنوان معاون فرهنگی این اداره کل معارفه و منصوب شد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر در آئین تکریم و معارفه معاون فرهنگی اظهار کرد: توفیق خدمت به مردم فرصت گرانبهایی است که علاوه بر خشنودی جامعه موجب رضایت پروردگار می شود.

ماحوزی افزود: تغییر به منظور دمیدن روح و انگیزه تازه در هر بخش است تا شور و نشاط اجتماعی بیشتر در جامعه گسترش یابد، معاونت فرهنگی بخش مهم و تاثیرگذار ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی است که باید شخصی با تجربه و آشنا به کار در آن پست مشغول به کار باشد.

ماحوزی تصریح کرد: مظفری معاون سابق فرهنگی اداره کل ارشاد اسلامی استان بوشهر از توان علمی بالایی برخوردار است که ضمن آرزوی بهروزی امیدوارم در پست جدید نیز موفق باشد.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ضمن تقدیر از خدمات ۴ ساله معاون سابق فرهنگی اداره‌کل اظهار امیدواری کرد با توجه به توانمندی و ظرفیت کارشناسان شاهد تحولات عظیم در بخش فرهنگی باشیم.

در حکم انتصاب معاون جدید فرهنگی اداره کل ارشاد اسلامی استان بوشهر آمده است:

جناب آقای عبدالرضا عالی پور

با سلام و احترام؛

با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر منصوب می‌شوید، امید است جنابعالی با تعامل مؤثر با مدیریت استان و دستگاه‌های اجرایی استان در راستای اهداف تعیین شده و توسعۀ بخش حوزه فرهنگ و هنر این استان موفق باشید.

عبدالرضا عالی پور پیش از این معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر را عهده دار بود، خاطرنشان می شود: این آئین که با حضور مدیرکل، معاون توسعه مدیریت توسعه و منابع، معاون هنری و سینمایی، مدیر حراست و کارکنان اداره کل برگزار گردید از آنیتا مظفری معاون فرهنگی سابق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *