امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

روز دلوار در شهر دلوار با شکوه برگزار شود

عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار: *۴ اسفند به واسطه تولد سردار روز دلوار نامگذاری شده است و این روز برای مردم بخش دلوار مقدس است.* به گزارش روابط عمومی بخشدار دلوار ، نشست هماهنگی برگزاری میلاد سردار جنوب شهید رئیسعلی دلوار و روز دلوار با حضور بخشدار دلوار و دیگر مسئولین به دعوت شهردار در […]

اشتراک گذاری
26 بهمن 1402
کد مطلب : 4353
عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار:
*۴ اسفند به واسطه تولد سردار روز دلوار نامگذاری شده است و این روز برای مردم بخش دلوار مقدس است.*

به گزارش روابط عمومی بخشدار دلوار ، نشست هماهنگی برگزاری میلاد سردار جنوب شهید رئیسعلی دلوار و روز دلوار با حضور بخشدار دلوار و دیگر مسئولین به دعوت شهردار در شهرداری دلوار برگزار شد.
بخشدار دلوار ضمن گرامی داشت ایام شعبانیه بیان نمود: نام سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری در بین جهانیان نامی اشنا و هر گونه انجام کار برای گرامی داشت  نام و جایگاه این سردار وظیفه همگانی و در مقابل ایثار و مقاومت آن شهید والامقام کمترین کار زنده نگه داشتن یاد و نام اوست .
وی در ادامه افزود: مراسم ویژه نمایش اسب و انجام سوارکاری در ساحل دلوار توسط شهرداری دلوار برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.
بخشدار دلوار در ادامه بیان نمود: ضرورت دارد تولید محتوا و تبلیغات این روز ویژه ، توسط خبرنگاران و هنرمندان برنامه ریزی  و در رسانه های ملی ،فضای مجازی و دیگر بسترهای تبلیغاتی  به نمایش گذاشته شود .
عالی‌پور در ادامه تاکید نمود: می بایست هرگونه مسابقات ورزشی در سطح بخش دلوار با هماهنگی و همکاری ورزش و جوانان بخش و شهرستان انجام گیرد. بخشدار دلوار در پایان اظهار امیدواری نمود که با تلاش همه دست اندرکاران این برنامه نیز همانند دیگر برنامه های فرهنگی بخش دلوار با کیفیت و استقبال پرشور مردم برگزار شود .

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *