امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

کمیته امداد در حوزه اشتغال موفق عمل نموده است

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *یکی از مهمترین اقدامات امام راحل حضرت آیت الله خمینی(ره) ایجادنهاد مقدس کمیته امداد جهت حمایت مردم مستضعف بوده است.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار نشست بخشدار دلوار با معاون اشتغال کمیته امداد کشور و استان با حضور امام جمعه شهر دلوار در بخشداری دلوار برگزار شد. بخشدار دلوار در […]

اشتراک گذاری
25 دی 1401
کد مطلب : 1668
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *یکی از مهمترین اقدامات امام راحل حضرت آیت الله خمینی(ره) ایجادنهاد مقدس کمیته امداد جهت حمایت مردم مستضعف بوده است.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار نشست بخشدار دلوار با معاون اشتغال کمیته امداد کشور و استان با حضور امام جمعه شهر دلوار در بخشداری دلوار برگزار شد.
بخشدار دلوار در این نشت بیان نمود:نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی (ره) یک دستگاه شریف و انقلابی و تاثیر گذار جهت حمایت مردم مستضعف بوده است.
ایشان در این نشست گفت: کمیته امداد دلوار با جذب اعتبارات و هدفمند سازی کمک های خیرین در جهت حمایت و کمک به نیازمندان به خوبی رسالت خود را انجام داده است .
وی تاکید نمود:با توجه به افزایش اعتبارات و تسهیلات به کمیته امداد استان و بخش دلوار انتظار میرود نرخ بیکاری در بخش  تک رقمی شود.
ایشان با توجه به ظرفیتهای صیادی و شیلاتی در بخش دلوار گفت: ارائه خدمات مطلوب و اعطاء  تسهیلات به ملوانان می‌تواند تعداد خانوارهای تحت پوشش این نهاد را کاهش دهد.

تصاویر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *