امروز: چهارشنبه - ۰۳ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

کارگروه مالی و عمرانی بخش دلوار با حضور دکتر عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوارتشکیل شد

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار به جهت راهنمایی، مشاوره و نظارت پروژه های عمرانی و نیز امورات مالی دهیاریها کار گروهی متشکل از متخصصین مالی و عمرانی در بخش دلوار تشکیل شد.
اشتراک گذاری
31 خرداد 1401
کد مطلب : 373
به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار به جهت راهنمایی، مشاوره و نظارت پروژه های عمرانی و نیز امورات مالی دهیاریها کار گروهی متشکل از متخصصین مالی و عمرانی با حضور بخشدار دلوار در بخش دلوار تشکیل شد.
دکتر عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار در اولین نشست این کار گروه هدف از تشکیل آن را همراهی و راهنمایی دهیاران به منظور تدوین صحیح و قانونی صورتهای مالی و اداری و تنظیم سندهای مرتبط دانست و بیان داشت در این کارگروه متخصصین عمرانی نیز در پروژه های در حال اجرا و نیز پیمانهای اجرا شده نظارت خواهند نمود.

عالی پور افزود؛ اجرای صحیح پروژه های عمرانی روستاها جزء اولویت اساسی و کاری ما خواهد بود و به منظور پیشگیری ، راهنمایی و مشاوره دهیاران در خصوص مسائل مالی نیز جهت حفظ منافع مردم و بیت المال از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم ورزید .
در پایان این نشست هم مقرر گردید دو گروه سه نفره مالی و عمرانی از این هفته سرکشی و نظارت بر امورات دهیاریها را آغاز نمایند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *