امروز: چهارشنبه - ۰۳ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
عبدالرضا عالی پور

پیام عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار به مناسبت گرامی داشت روز خبرنگار

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم و نیز بازویی توانمند برای مسئولین هستند.
اشتراک گذاری
18 مرداد 1401
منبع : خبر ساحلی
کد مطلب : 256

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار عبدالرضا عالی پور طی پیامی روز خبرنگار را گرامی داشت.

دنیای توسعه یافته و پیشرفته امروز،وابسته به اطلاع رسانی و آگاهی است. آگاهی و اطلاعات واقعی و صادقانه مبتنی بر تلاش کسانی است که هم متعهد هستند و هم متخصص و بر این مهم نیز التزام عملی دارند.
هدف خبرنگار از کاری که انجام میدهد رسیدن به شهرت نیست، بلکه او به دنبال حقیقت است و هدف از حقیقت نیز تلاش برای بیان واقعیتی است که که هر چند تلخ و یا شیرین باشد، می تواند کمکی به سوی اصلاح و یا ایجاد نشاط و روحیه امید در جامعه بنماید.
هفدهم مرداد‌ماه یادآور فداکاری، ایثار و تلاش خبرنگارانی است که برای تحقق رسالت خود، از هیچ کوششی دریغ نمی نمایند، خبرنگارانی که بهترین اوقات و فرصت‌های زندگی خود را صرف آگاهی، بیداری، توسعه و ترقی جامعه نمودند.
خبرنگاران  طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم و بازویی توانمند برای مسئولین  هستند.

قشر زحمتکشی که در هر رویداد، بحران و اتفاق کوچک و بزرگ همواره آماده‌باش هستند تا افکار عمومی را با اخبار و گزارش‌های مستند، صادقانه و حرفه‌ای خود در مسیر صحیح هدایت قرار دهند.
درود خدا بر تمامی وقایع نگارانی  که حرمت قلم و آگاهی را پاس می دارند و جز به حقیقت و راستی منعکس نمی نمایند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام عرصه خبر و اطلاع رسانی، خصوصا شهید صارمی، روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه استان بوشهر، شهرستان تنگستان، بویژه بخش دلوار که در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نیز دولت مردمی ایران قوی اهتمام می ورزند، تبریک و تهنیت عرض نموده و تلاقی این روز را با عاشورای حسینی که در واقع خبری بود که  اگر زبان گویای عقیله بنی هاشم(س) به عنوان خبرنگار در روایت این واقعه عظیم نبود.

کربلا نیز در کربلا خلاصه می شد و رسالت و پیام شهادت مظلومانه امام حسین(ع) نیز امروز جاودانه و ماندگار نمی شد را گرامی داشته و اظهار امیدواری می نمایم که در سایه تلاش همگان ، شاهد پیشرفت ،  توسعه و شکوفایی استان، شهرستان و بخش دلوار باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *