امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

پیام تبریک بخشدار دلوار به مناسبت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار: *بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی شاخص ترین و پربرکت ترین نهادهای  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای محرومیت زدایی از چهره روستاهاست .*      بخشداردلوار طی پیامی دهه  افتتاح حساب ۱۰۰ به دست مبارک حضرت امام خمینی (ره) و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تبریک گفت. به […]

اشتراک گذاری
25 فروردین 1403
کد مطلب : 4778
عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار:
*بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی شاخص ترین و پربرکت ترین نهادهای  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای محرومیت زدایی از چهره روستاهاست .*     

بخشداردلوار طی پیامی دهه  افتتاح حساب ۱۰۰ به دست مبارک حضرت امام خمینی (ره) و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار متن پیام به شرح زیر می باشد:
بدون شک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران را می توان  یکی از شاخص ترین و پربرکت ترین نهادهای انقلابی موثر در محرومیت زدایی از چهره روستاها دانست  .
ساماندهی و مدیریت کلان  روستاها از لحاظ زیرساختی به ویژه انجام طرح های هادی،توسعه خدمات عمومی در بخش زیربنایی ، تامین و مقاوم سازی مسکن خصوصا برای محرومین ، صدور اسناد مالکیت روستایی و شهری ، ارائه تسهیلات مسکن ، اجرای طرح نهضت ملی مسکن در روستاها، از وظایف مهم و اصلی بنیاد مسکن است که این نهاد به خوبی توانسته است با روحیه جهادی ، نقش خود را به درستی در این راستا ایفاء نماید .
یقینا با بهره گیری از نیروهای مستعد و کارآمد در کنار هماهنگی مستمر مدیران بنیاد مسکن با مجموعه مدیریتی روستا همچون شوراهای اسلامی و دهیاران و ارتباط موثر و دو طرفه  آنان در جهت بسترسازی توسعه پایدار همه جانبه روستاها ؛ مسیر  آبادانی و پیشرفت روستا ، هموار شده و به تبع آن باعث ایجاد  مهاجرت معکوس و نیز استفاده از ظرفیتهای اقتصادی و مولد موجود  روستاها می شود .
اینجانب ضمن عرض تبریک سالروز تاسیس این نهاد انقلابی به مجموعه مدیران، کارکنان و تمامی دست اندرکاران پرتلاش بنیاد مسکن استان عزیزمان بوشهر، به ویژه شهرستان تنگستان و بخش دلوار اظهارامیدواری می نمایم که  در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)، منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) و تدابیر دولت خدمتگزار، بتوانیم در راستای توسعه و عمران و نیز مقاوم سازی مساکن روستایی بیش از پیش، قدم های موثری را برداریم.
عبدالرضا عالی‌پور
بخشدار دلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *