امروز: چهارشنبه - ۰۳ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

پیام تبریک بخشدار دلوار بمناسبت ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان

عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار: *استفاده از ظرفیت جوانان ضامن توسعه و پیشرفت شتابان کشور خواهد شد.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی‌پور در پیامی میلاد خجسته و مسعود حضرت علی اکبر(ع) ، روز و هفته جوان را تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است؛ جوانی ایامی سراسر آمیخته با شعف […]

اشتراک گذاری
13 اسفند 1401
کد مطلب : 2067
عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار: *استفاده از ظرفیت جوانان ضامن توسعه و پیشرفت شتابان کشور خواهد شد.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی‌پور در پیامی میلاد خجسته و مسعود حضرت علی اکبر(ع) ، روز و هفته جوان را تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است؛
جوانی ایامی سراسر آمیخته با شعف و شور و نشاط است که بهترین دوران زندگی هر انسانی را تشکیل میدهد .
توجه به این ایام می تواند ضامن سعادت انسان گردد و غفلت از آن نیز مسیری شقاوت گونه را رقم خواهد زد .
جوانان به عنوان سرمایه های هر کشوری بسیار حائز اهمیت هستند و همه حکومت ها همواره  بر روی نیروی جوان خودشان سرمایه گذاری ویژه ای می کنند .
نامگذاری روز ولادت فرزند رعنای امام حسین(ع) حضرت علی اکبر (ع) به روز جوان؛ تلفیق زیبا و مناسبتی نیک است برای اینکه جوانان ما از خوی و خلق این امامزاده که شبیه به پیامبر گرامی اسلام(ص) بود الگو بگیرند.
ناگفته پیداست که جوان و نیروی جوانی زمینه ساز اعتلاء و پیشرفت کشور است که می بایست با برنامه ریزی در این حوزه، شرایط لازم را برای استفاده از این ظرفیت مهم فراهم آورد .
اینجانب میلاد حضرت علی اکبر(ع) ، روز و هفته جوان را به تمامی جوانان کشور، استان بوشهر، شهرستان تنگستان و به ویژه بخش دلوار تبریک عرض می نمایم. امیدوارم که با همت جوانان برومند این مرز و بوم زمینه های رشد و بالندگی هرچه بیشتر کشور در عرصه های مختلف  را بیش از گذشته شاهد باشیم .

عبدالرضا عالی‌پور
بخشدار دلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *