امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

پیام تبریک بخشدار دلوار بمناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *آتش نشانان نماد واقعی ایثار و از خودگذشتگی در مسیر خدمت به خلق خدا و فرشتگان نجات بخش زندگی مردم هستند.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار طی پیامی هفتم مهرماه روز اتش نشانی و ایمنی را تبریک گفت . در متن پیام چنین آمده است […]

اشتراک گذاری
07 مهر 1402
کد مطلب : 3280
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار:
*آتش نشانان نماد واقعی ایثار و از خودگذشتگی در مسیر خدمت به خلق خدا و فرشتگان نجات بخش زندگی مردم هستند.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار طی پیامی هفتم مهرماه روز اتش نشانی و ایمنی را تبریک گفت .
در متن پیام چنین آمده است :

به نام خدا

همیشه در میان جامعه انسانهایی هستند که با فدا کردن جان خویش ، امنیت و آرامش را به هم نوعان خود هدیه می‌دهند.
انسانهای فداکاری که در زمان جنگ با آتش و یا  مواجه با هر حادثه و یا انجام اقدام نجات بخش در کنار مردم با ایمان و  عشق به خدمت ، ایستاده اند و با تلاش های وصف ناپذیر و به خطر انداختن زندگی خود تلاش می‌کنند با تمام وجود به دیگران زندگی هدیه کنند .
اینجانب ضمن گرامیداشت هفتم مهرماه که روز  آتش نشانی و ایمنی نامگذاری گردیده است ؛ همه تلاش‌های نیروهای خدوم و زحمت کش آتش نشانی را ارج نهاده و این روز را محضر این فرشتگان نجات بخش در تمامی کشور ، استان بوشهر، شهرستان تنگستان به ویژه پرسنل آتش نشانی شهرداری دلوار و برخی دهیاری‌های بخش ، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سلامتی و بهروزی این عزیزان را در انجام امور محوله و وظایف کاری از درگاه پروردگار قادر متعال مسألت می نمایم.

عبدالرضا عالی‌پور
بخشدار دلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *