امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

پیام تبریک بخشدار دلوار بمناسبت روز روابط عمومی

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *روابط عمومی، حلقه اتصال و ارتباط بین مردم و دولت و زبان گویای خدمت صادقانه است.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،  عبدالرضا عالی پور طی پیامی  ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت. متن پیام بخشدار دلوار بدین شرح است؛ بسم الله الرحمن الرحیم دنیای […]

اشتراک گذاری
27 اردیبهشت 1402
کد مطلب : 2550
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *روابط عمومی، حلقه اتصال و ارتباط بین مردم و دولت و زبان گویای خدمت صادقانه است.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،  عبدالرضا عالی پور طی پیامی  ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
متن پیام بخشدار دلوار بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
دنیای امروز،  دنیای ارتباطات است و  ارتباط نیز زیربنای توسعه و عامل اساسی تحرک و زمینه ساز برنامه ریزی موفقیت آمیز در راستای تحقق اهداف سازمانی است .
روابط عمومی ها به عنوان قلب تپنده و عنصری موثر در پیشبرد اهداف سازمانها،  نقش ویژه و مهمی در جهت ایجاد ارتباط و تعاملات اطلاعاتی ایفاء می کنند .
وجود روابط عمومی فعال و پویا در هر سازمانی ، نشان از توجه مجموعه سازمانی به ایجاد ارتباط و تعامل دوطرفه با محیط پیرامونی است و روابط عمومی ها مهمترین حلقه اتصال و ارتباط بین مردم و دولت به معنای عام آن هستند و زبان گویای خدمت صادقانه به شمار می آیند .
نکته قابل توجه این است که روابط عمومی ها علاوه بر صداقت و شفافیت در ارتباط می بایست  نقش هماهنگی و بسترسازی و انعکاس اخبار داخلی و دریافت اخبار بیرونی را نیز مورد توجه ویژه خود قرار دهند تا هم کمکی به سازمان مربوطه خود نمایند و گزارشگر خدمات رسانی مجموعه باشند و هم اینکه وظیفه آگاهی بخشی را جهت رسیدگی و پیگیری امور مردم به نحو شایسته به انجام برسانند .
اینجانب فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمام فعالان این عرصه و همه مدیران ، کارشناسان روابط عمومی همه نهادها و سازمان های دولتی و غیر دولتی استان بوشهر خصوصا شهرستان تنگستان و بخش دلوار تبریک و تهنیت عرض نموده و رشد ، توسعه ، بالندگی و سربلندی همه رابطین عمومی  میهن عزیز اسلامی ایران را از درگاه ایزد منان خواستارم.

عبدالرضا عالی‌پور

بخشدار دلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *