امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

پیام بخشدار دلوار به مناسبت۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی

عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار : *۱۲ فروردین نماد مشارکت مردم در تحقق جمهوریت اسلامی ایران و تداوم این مسیر با حمایت مردم است.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار؛ عبدالرضا عالی پور طی پیامی  ۱۲ فروردین ، روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است. به نام خدا […]

اشتراک گذاری
11 فروردین 1402
کد مطلب : 2260
عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار : *۱۲ فروردین نماد مشارکت مردم در تحقق جمهوریت اسلامی ایران و تداوم این مسیر با حمایت مردم است.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار؛ عبدالرضا عالی پور طی پیامی  ۱۲ فروردین ، روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است.

به نام خدا

۱۲ فروردین  روزی بسیار مهم در تاریخ ایران عزیز است .  روزی که هم جمهوریت و هم اسلامیت در قالب ایرانیت معنا و مفهوم خود را پیدا کرد .سالروز اعلام نظام جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۵۸ ، یکی از افتخارات مهم نظام و انقلاب اسلامی و معماری رهبر کبیر انقلاب حضرت امام (رضوان‌الله تعالی علیه) است که بعد از گذشت حدود ۴۴ سال همچنان با صلابت و اقتدار به مسیر خود ادامه می‌دهد.  مسیری که از بدو آغار آن همیشه ناهموار بوده اما اراده آهنین مردم و عشق آنان به وطن خویش نگذاشته که تاکنون این حرکت شتابنده و رو به رشد متوقف یا کند گردد . اگر بخواهیم این روز بزرگ را در یک جمله تفسیر کنیم، باید بگوییم  که انقلاب اسلامی آمده است که نشان دهد میزان رای مردم و ملت است و این مردم هستند که برای خودشان نظامی را برمی‌گزینند و انتخاب می‌کنند. نظامی که یک پایه‌اش جمهوریت و مردم‌سالاری است، یک پایه آن موازین اسلام و اسلامیت است و پایه سوم آن هم ایران است. این سه در کنار هم قرار می‌گیرد و جمهوری اسلامی ایران بر پایه آن تشکیل می‌شود و نام نظام ما هم جمهوری اسلامی ایران است که در قانون اساسی هم بدان اشاره شده است .
اینجانب سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ۱۲ فروردین ماه که تجلی مشارکت حقیقی مردم در تعیین سرنوشت خود و از رخداد‌های عظیم تاریخ معاصر ایران به شمار می‌آید را ارج نهاده و محضر همه مردم عزیز ایران ، استان بوشهر ، شهرستان تنگستان خصوصا بخش دلوار تبریک و تهنیت عرض می نمایم و با خود و خدای خود عهد می بندیم که با تمام توان در هر مسئولیت و جایگاهی که هستیم از آرمان‌های انقلاب شکوهمند اسلامی که ثمره خون پاک هزاران شهید، مجاهدت‌ها و رشادت های ملت شریف در سایه رهبری آن پیر فرزانه امام راحل (ره) و تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری است دفاع نماییم و اظهار  امیدواری می نمایم  در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب، امام خامنه‌ای (مدظله العالی) سال « مهار تورم و رشد تولید » نامگذاری شده با همت همه مسئولان نظام و همراهی مردم، با نشاط و تلاش بتوانیم در راستای کنترل تورم و رونق تولید گام برداریم.

عبدالرضا عالی پور
بخشدار دلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *