امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

پیام بخشدار دلوار به مناسبت گرامی داشت روز تامین اجتماعی و بهزیستی

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *دو نهاد مهم تامین اجتماعی و بهزیستی می توانند سهم بزرگی در رفع مشکلات و آسیب های اجتماعی جامعه بردارند و همیشه نوید بخش آینده ای روشن و امیدآفرین برای جامعه هدف خود هستند.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار ،بخشدار دلوار بمناسبت گرامی‌داشت روز تامین اجتماعی و بهزیستی پیامی صادر […]

اشتراک گذاری
20 تیر 1402
کد مطلب : 2835

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار:

*دو نهاد مهم تامین اجتماعی و بهزیستی می توانند سهم بزرگی در رفع مشکلات و آسیب های اجتماعی جامعه بردارند و همیشه نوید بخش آینده ای روشن و امیدآفرین برای جامعه هدف خود هستند.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار ،بخشدار دلوار بمناسبت گرامی‌داشت روز تامین اجتماعی و بهزیستی پیامی صادر نمود.

متن پیام بدین شرح می باشد ؛

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۵تیر ماه به نام روز تامین اجتماعی و بهزیستی نام گذاری شده است. نام این دو نهاد همانطور که از اسمشان نیز هویداست همواره یادآور آینده ای  توام با آرامش و زیستنی بهتر از شرایط کنونی است . اهدافی که هر دو سازمان به دنبال تحقق آن هستند . تامین اجتماعی تلاش می کند که دغدغه حال افراد را در کنار اطمینان خاطر آینده آنان و در راستای  بسط عدالت اجتماعی ، تامین نیازهای مردم. ارتقاء خدمات به اقشار مختلف ، مورد دقت  عمل قرار دهد و سازمان بهزیستی نیز رسالت خطیرتری در خصوص افراد نیازمند و آسیب پذیری دارد که برای بهتر زیستن نیاز به همیاری ، همکاری و استمداد ویژه دارند و این خدمات هست که جایگاه این دو نهاد را در جامعه حائز اهمیت میکند.
این دو نهاد از ارکان مهم اجتماعی کشور هستند که اگر در حوزه های کاری و خدمات رسانی خود قوی و جهادی عمل کنند به یقین بخش عمده ای از مشکلات و آسیب های اجتماعی و دغدغه های مردم نیز کاهش می یابد و نوید بخش آینده ای امیدآفرین برای جامعه هدف خود هستند .
اینجانب ضمن پاسداشت خدمات و تلاش های خدمتگزاران این عرصه، فرا رسیدن روز بهزیستی و تأمین اجتماعی را به تمامی مسئولان و کارکنان تلاشگر این دو سازمان در کشور ،استان بوشهر ، شهرستان تنگستان  و به ویژه بخش دلوار تبریک و تهنیت عرض نموده و اظهار امیدواری می نمایم که در سایه منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و سیاست های دولت خدمتگزار، گام های بیشتری را در راستای رفاه اجتماعی مردم بردارند.
عبدالرضا عالی پور

بخشدار دلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *