امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

پیام بخشدار دلوار به مناسبت گرامی داشت روز شورا

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *شوراها نماد و تجلی همفکری و مشارکت جمعی در راستای توسعه و بالندگی شهرها و روستاها هستند.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی‌پور بخشدار  با صدور پیامی فرارسیدن روز شورا را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم نهم اردیبهشت ماه به عنوان روز […]

اشتراک گذاری
09 اردیبهشت 1402
کد مطلب : 2398
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار:
*شوراها نماد و تجلی همفکری و مشارکت جمعی در راستای توسعه و بالندگی شهرها و روستاها هستند.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی‌پور بخشدار  با صدور پیامی فرارسیدن روز شورا را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
نهم اردیبهشت ماه به عنوان روز شوراها نام گذاری شده است روزی که نشان از اهمیت و جایگاه شوراها در جامعه کنونی است چرا که به فرموده مقام معظم رهبری “شوراها از مظاهر مشارکت مردمى و براى تسهیل امور مردم است.” و این مشارکت مردم به یقین ، منجر به گشایش کار مردم خواهد شد .
بدون تردید شوراها یکی از حلقه های اصلی و مستقیم ارتباط مردم و حاکمیت بوده و به نوعی نماد تجلی استفاده از خرد جمعی هستند که با مشورت و همفکری  توانسته اند نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت شهر و روستا را دوچندان نمایند تا هر روز بیش از گذشته شاهد بالندگی و پیشرفت همه جانبه روستاها و شهرهایمان باشیم.
بزرگداشت این روز فرصتی مغتنمی است تا از زحمات و تلاش های شبانه روزی اعضاء محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا که همواره بدون داشتن چشم داشتی  با سخت کوشی خود در تلاش هستند تا شهر و روستایی آباد و در حال توسعه برای رفاه مردم ایجاد نمایند ، قدردانی گردد هر چند که تلاش این عزیزان در وهله اول نزد خداوند و در وهله دوم نزد مردم مورد اجر و ستایش خواهد بود.
اینجانب این روز ارزشمند را به تمامی اعضای شوراهای اسلامی شهرها  و روستاهای استان بوشهر ، شهرستان تنگستان بویژه شورای  محترم شهر دلوار  و روستاهای بخش ساحلی دلوار که   پیوسته پیگیر مسائل و مشکلات مردم خود بوده و هستند   صمیمانه تبریک عرض نموده و آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون همگی آنان را از درگاه ایزد منان خواستارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *