امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

پیام بخشدار دلوار به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار

عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار : *کتاب جلوه دانایی و راهنمای روشنایی و کتابدار مشوق و هدایتگر مسیر بالندگی و توانایی است .*   عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار ضمن انتشار پیامی فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی و روز  کتابدار را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، متن پیام ایشان به شرح […]

اشتراک گذاری
27 آبان 1402
کد مطلب : 3600
عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار :
*کتاب جلوه دانایی و راهنمای روشنایی و کتابدار مشوق و هدایتگر مسیر بالندگی و توانایی است .*  

عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار ضمن انتشار پیامی فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی و روز  کتابدار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، متن پیام ایشان به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کتاب مهمترین عامل رشد،دانایی و ارتقاء سطح زندگی بشر است.
کتاب و خواندن کتاب و کسب دانش از طریق خواندن ، باعث توسعه ، پیشرفت ، نوآوری و بالارفتن سطح زندگی فردی و اجتماعی می شود.
اهمیت کتاب و مطالعه در دین اسلام نیز مورد تاکیدات فراوانی است تا آنجا که خداوند متعال فرامین حیات بخش و متعالی خود را در صحیفه ارزشمند قرآن و در قالب معجزه آخرین پیامبر نازل کرده و مسلمانان را در همه احوال و اوضاع به کسب علم و دانش اندوزی توصیه اکید نموده است .
بدون شک پرداختن به مقوله کتاب و کتابخوانی منحصر به مکان و زمان خاصی نیست اما نامگذاری هفته ای به نام  کتاب فرصت مناسبی را فراهم می آورد که همه نهادهای فرهنگی و اجتماعی با برنامه ریزی مستمر و مداوم در جهت نهادینه کردن و ترویج فرهنگ مطالعه در سطح جامعه و نیز تقدیر از فعالین این حوزه گام بردارند.
به یقین در این میان کتابداران هم نقش بسزایی در ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی بر عهده دارند و مشوقان و هادیان واقعی مسیر بالندگی ، دانایی و توانایی هستند .
اینجانب هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار را به همه دست اندرکاران این امر به ویژه مدیریت و مجموعه کتابخانه های عمومی و نیز کتابداران پرتلاش در سراسر  کشور ، استان بوشهر  ، شهرستان تنگستان به ویژه بخش دلوار ، تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون خادمین و فعالین عرصه کتاب و کتابخوانی را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی  و ارتقاء فرهنگ غنی ایران اسلامی، از درگاه ایزد منان مسألت می نمایم .

عبدالرضا عالی پور
بخشدار دلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *