امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

پیام بخشدار دلوار به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *حجاب و عفت زن ایرانی برگرفته از پرچم سرخ حسینی و زبان گویای زینبی است که از عمق وجود آنان ریشه دوانده و به این راحتی از زنان مسلمان این مرز و بوم جدا نخواهد شد.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار ، عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار، طی پیامی، فرارسیدن هفته […]

اشتراک گذاری
19 تیر 1402
کد مطلب : 2828
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *حجاب و عفت زن ایرانی برگرفته از پرچم سرخ حسینی و زبان گویای زینبی است که از عمق وجود آنان ریشه دوانده و به این راحتی از زنان مسلمان این مرز و بوم جدا نخواهد شد.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار ، عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار، طی پیامی، فرارسیدن هفته ترویج عفاف و حجاب را به همه بانوان شریف و مؤمن تبریک گفت.
متن کامل این پیام بدین شرح است .
۲۱ تیرماه مصادف با سالروز حمله ددمنشانه دژخیمان رضاخان به مردمی است که به کشف حجاب معترض بودند و آنان را در مسجد گوهرشاد به خاک و خون کشیدند.
مردمان شریفی که برای دفاع از اصل مسلم اسلامی جان خود را هدیه نمودند و این پیام را به آیندگان منتقل نموده که برای حفظ ارزش‌های اسلامی باید از همه چیز خود گذشت؛ همانگونه که شهیدان برای دفاع از اسلام از جان خود گذشتند .
پیام شهیدان به بانوان شریف مردم ایران این است که حفظ حجاب زنان کمتر از نثار خون آنان نیست و مصداق بارز  پیروی از راه و هدف مقدس شهیدان است .
دشمنان اسلام و ایران اسلامی هم به خوبی دریافته اند که اگر حجاب و عفاف را از زن ایرانی بزدایند به راحتی می توانند بنیان خانوادگی آنان را تضعیف نموده و در کنار آن آسیب های اجتماعی را گسترش دهند و ضمن ورود فرهنگ منحط غربی به جامعه ، زنان و مردان این دیار را از فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی جدا کنند و به یقین  جامعه ای که بنیان خانواده و اجتماع آن متزلزل شد ، مسیر فروپاشی را نیز به سرعت طی می‌کند و دشمن بر آن به راحتی مسلط خواهد شد .
آنان شعار انحرافی “زن زندگی آزادی” را علم می‌کنند و از  کلمات مقدس آن سوء استفاده می‌کنند و زندگی آزاد زن را ، فقط در قالب کشف حجاب و ولنگاری به تصویر می‌کشند.
دشمنان قسم خورده اسلام و ایران اسلامی بدانند که حجاب و عفت زن ایرانی برگرفته از پرچم سرخ حسینی و زبان گویای زینبی است که از عمق وجود آنان ریشه دوانده و به این راحتی از زنان مسلمان این مرز و بوم جدا نخواهد شد .
اینجانب  هفته ترویج عفاف و حجاب را به همه زنان و بانوان شریف ، فرهیخته ، مومن و خداجوی ایران اسلامی ، استان بوشهر، شهرستان تنگستان به ویژه بخش دلوار تبریک گفته و توفیق روزافزون همگان را در سایه رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در  راستای اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب که ضامن سلامت خانواده و جامعه خواهد بود،از درگاه ایزد منان، مسألت می نمایم .

عبدالرضا عالی‌پور
بخشدار دلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *