امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

پیام بخشدار دلوار به مناسبت دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار : *مشارکت و حضور حداکثری مردم همچون ۱۲ فروردین ماه ، در همه عرصه های مختلف کشور ، برگرفته از مشروعیت و مقبولیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار؛ عبدالرضا عالی پور طی پیامی  ۱۲ فروردین ، روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت […]

اشتراک گذاری
12 فروردین 1403
کد مطلب : 4686
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار :
*مشارکت و حضور حداکثری مردم همچون ۱۲ فروردین ماه ، در همه عرصه های مختلف کشور ، برگرفته از مشروعیت و مقبولیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار؛ عبدالرضا عالی پور طی پیامی  ۱۲ فروردین ، روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت . متن پیام ایشان بدین شرح است.

به نام خدا
۱۲ فروردین ماه ۱۳۵۸ زمان تکمیل رسالت و قیام مردم ایران در انقلاب عظیم خود است،  روزی  که خواستگاه  اسلامیت در جمهوریت مردم محقق شد و سرنوشت سیاسی ایرانیان به حکومت اسلامی و حاکمیت دینی مبدل گشت .
این مهم یکی از افتخارات نظام و انقلاب اسلامی و معماری رهبر کبیر انقلاب حضرت امام (رضوان‌الله تعالی علیه) است که همچنان با صلابت و اقتدار به مسیر نورانی خود ادامه می‌دهد.مسیری که همواره با مشارکت مردم و عشق آنان به وطن خویش ، بیش از پیش هموارتر و به قله افتخار نزدیک تر می گردد .
جمهوری اسلامی ایران تفسیرگر رای مردم و ملت است و در همه عرصه ها نشان داده است که این مردم هستند که برمی‌گزینند و انتخاب می‌کنند و سهیم در سرنوشت خود هستند و به معنای واقعی کلمه مردم سالاری دینی در آن نقش بسزایی دارد .
بی شک مشارکت و حضور حداکثری مردم همچون ۱۲ فروردین ماه ، در همه عرصه های مختلف کشور ، برگرفته از مشروعیت و مقبولیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
اینجانب سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ۱۲ فروردین ماه که تجلی مشارکت حقیقی مردم در تعیین سرنوشت خود است را ارج نهاده و محضر همه مردم عزیز ایران ، استان بوشهر ، شهرستان تنگستان خصوصا بخش دلوار که در انتخابات اخیر با حضور و مشارکت ۷۸ درصدی ثابت نمودند که بر آرمانهای انقلاب استوار ایستاده اند؛ تبریک و تهنیت عرض می نمایم و با خود و خدای خود عهد می بندیم که با تمام توان در هر مسئولیت و جایگاهی که هستیم از آرمان‌های انقلاب شکوهمند اسلامی که ثمره خون پاک هزاران شهید و مجاهدت‌ها و رشادت های ملت شریف است،  دفاع نماییم و اظهار امیدواری می نمایم  در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب، امام خامنه‌ای (مدظله العالی) سال « جهش تولید با مشارکت مردم  » نامگذاری شده با همت همه مسئولان نظام و همراهی مردم، شاهد پیشرفت ، تعالی ، رشد و بالندگی همه جانبه میهن عزیزمان ایران باشیم .

عبدالرضا عالی پور
بخشدار دلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *