امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار:

پیام دکتر عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار بمناسبت هفته نیروی انتظامی

نیروی انتظامی نماد شجاعت، دلاوری و از خودگذشتگی و پیام آور امنیت و آرامش جامعه است.
اشتراک گذاری
16 مهر 1401
کد مطلب : 1198
به نام خدا

نیروی انتظامی در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره نماد شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی بوده که نقش برجسته ای در تامین امنیت عمومی و بسترسازی برای ارتقای امنیت داخلی داشته‌اند.
این هفته فرصت مغتنمی برای تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی ایثارگرانی  است که برای امنیت پایدار، سربلندی، ایجاد نظم و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی با از خود گذشتگی، فداکاری، رشادت و مجاهدت، آرامش و آسایش خاطر را برای مردم فراهم می‌کنند.

دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بدانند که هر چند با دسیسه ها و توطئه چینی ها و انحراف افکار عمومی تلاش میکنند که این عزیزان را در جامعه بدنام کنند اما مردم شریف جمهوری اسلامی ایران خوب می دانند که نیروهای نظامی و انتظامی کشور همواره حامی و مدافع مردم و پاسداران  امنیت و آرامش آنان بوده و هستند و در این مسیر مقدس نیز از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز نیروی انتظامی، هفته نیروی انتظامی را خدمت سبزجامگان عرصه نظم و امنیت و مرزبانان غیور فراجا تبریک عرض نموده و از خدمات بی‌دریغ، بی‌وقفه و جانفشانی‌های فرماندهان، کارکنان خدوم و زحمتکش انتظامی کشور به ویژه نیروهای خدوم انتظامی و مرزبانی استان بوشهر، شهرستان تنگستان علی الخصوص  بخش دلوار قدردانی می‌نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *