امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

پیام بخشدار دلوار بمناسبت هفته بصیرت

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با حضور همیشگی مردم در همه صحنه‌های حساس، استمرار و تداوم خواهد داشت.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی پور طی پیامی هفته بصیرت و سالروز ۹ دیماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و ۱۳ دیماه سالروز شهادت سردار رشید ایران […]

اشتراک گذاری
09 دی 1402
کد مطلب : 3936
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار:
*بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با حضور همیشگی مردم در همه صحنه‌های حساس، استمرار و تداوم خواهد داشت.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی پور طی پیامی هفته بصیرت و سالروز ۹ دیماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و ۱۳ دیماه سالروز شهادت سردار رشید ایران اسلامی حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشت .
متن پیام ایشان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم ایران اسلامی همواره و همیشه در بزنگاه‌های سیاسی نشان داده اند که دل در گرو نظام دارند و هیچ وقت ذره ای از آرمان ها و اهداف عالیه آن عقب نشینی نخواهند کرد.
در این میان و در همه صحنه هایی که مردم پای کار نظام ایستاده اند، حماسه ۹ دی نیز از ایام الله باشکوهی است که برای همیشه در تاریخ این سرزمین، ماندگارخواهد ماند. دشمنان انقلاب اسلامی به خیال واهی ،  گمان می کنند که می توانند با فتنه‌گری‌های خود موجبات دلسردی مردم از نظام و انقلاب را فراهم کنند ؛ غافل از این که مردم بصیر، آگاه و هوشیار ایران اسلامی، همواره و علی‌رغم برخی سختی‌ها و تنگناهای اقتصادی، هرگز از اعتقادات و آرمان‌های نظام و انقلاب دست بر نمی‌دارند و این را بارها و بارها در صحنه عمل و مقابله با استکبار و دشمنان، به اثبات رسانده اند.
عزت ، احترام و تکریم بزرگ مردی همچون سردار سرافراز اسلام شهید قاسم سلیمانی که خود مصداق عینی ولایت مداری و ولایت پذیری است در هفته بصیرت و ولایت ؛ نشان از عشق و علاقه وحضور همیشگی مردم ولایی، انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی است  که این خود دلیلی بر حقانیت و ماندگاری انقلاب اسلامی است که قطعاً تا زمانی که این مردم هستند، انقلاب و نظام هم پابرجا است و حتی ابرقدرت‌های جهانی هم یارای مقابله با اتحاد، انسجام و بصیرت مردم فهیم و آگاه ایران اسلامی را ندارند.
در این میان مردم ولایی بخش دلوار  نیز همواره در صف اول حضور پرشور در صحنه‌های مختلف حماسی ، سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی  بوده و در حمایت از رهبری و نظام، سرآمد هستند و تاریخ باشکوه این دیار گواه بر این مدعاست .
اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز حماسه نهم دیماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و ۱۳ دیماه سالگرد شهادت سردار سرافراز اسلام و ایران شهید حاج قاسم سلیمانی و نیز سالروز حضور پرخیر و برکت مقام معظم رهبری به شهر دلوار؛  توفیق روزافزون و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تا رسیدن به آرمان های والای بنیانگذار کبیر انقلاب (ره)، تحت رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت می نمایم .

عبدالرضا عالی‌پور
بخشدار دلوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *