امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

نشست کمیته فرهنگی تسهیلات سفر بخش دلوار برگزار شد

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *به حرمت و میمنت ماه مبارک رمضان ، مراسمات ویژه و متنوعی از قبیل نماز جماعت ، ترتیل خوانی قرآن ، اجرای سرود و مسابقه و .. در ساحل شهر دلوار با همکاری دفتر امور اجتماعی استانداری و با همکاری دستگاهای متولی و موسسه های قرآنی برگزار خواهد شد.* به گزارش […]

اشتراک گذاری
27 اسفند 1402
کد مطلب : 4614
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار:
*به حرمت و میمنت ماه مبارک رمضان ، مراسمات ویژه و متنوعی از قبیل نماز جماعت ، ترتیل خوانی قرآن ، اجرای سرود و مسابقه و .. در ساحل شهر دلوار با همکاری دفتر امور اجتماعی استانداری و با همکاری دستگاهای متولی و موسسه های قرآنی برگزار خواهد شد.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،نشست کمیته فرهنگی تسهیلات سفر بخش دلوار با حضور مدیران ارشد بخش و دستگاهای فرهنگی به ریاست بخشدار دلوار در محل بخشداری برگزار شد.
در این نشست ، بخشدار دلوار ضمن تبریک پیشاپیش سال نو و حلول ماه مبارک رمضان و فصل بهار قرآن بیان نمود: کرسی تلاوت قرآن در ساحل دلوار توسط موسسه های قرآنی و با دعوت از قاریان مطرح استان و کشور در ساحل شهر دلوار و در محل تپه رشادت برگزار خواهد شد.
ایشان حفظ شئونات اسلامی را یک امر واجب دانست و گفت: با توجه به تقارن ایام نوروز با ماه مبارک رمضان انتظار داریم که مسافران عزیز و مهمانان ما در بخش دلوار رعایت حرمت  این ماه بزرگ را بنمایند و در خصوص امر عفاف و حجاب نیز دستگاههای ذی ربط  تذکرات لازم را داده و در صورت مشاهده با هنجارشکنان نیز برخورد خواهد شد .
بخشدار دلوار در ادامه افزود: مدیران مجتمع های تجاری و فروشندگان این مجتمع ها و غیره نیز ملزم به رعایت شئونات اسلامی هستند که در صورت عدم توجه ، نسبت به پلمپ مغازه هایی که به قوانین اماکن عمل ننمایند اقدام خواهد شد .
ایشان در ادامه تاکید نمودند: پخش موسیقی های غیر متعارف در اماکن عمومی و فضاهای باز خصوصا مغازه ها و دکه های  کنار سواحل دلوار ممنوع بوده و همه کسبه ملزم به رعایت آن هستند .
عالی پور در پایان یکی از ظرفیتهای مهم بخش  دلوار را گردشگری دریایی معرفی نمود و گفت: فعالیت گشتهای دریایی با قایقهای تفریحی تا ساعت۱۹ و لنجهای گردشگری تا ۱۲ شب با رعایت قوانین و مقررات و شئونات اسلامی انجام پذیر خواهد بود.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *