امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

نشست کارگروه امنیتی تسهیلات سفر شهرستان تننگستان برگزار شد

*امنیت آرامش و سفر خوش یکی از اهداف مهم مدیریت کلان شهرستان تنگستان در امر تسهیلات سفر بوده و به همین خاطر کمیته امنیتی تسهیلات سفر با حضور معاون سیاسی فرمانداری تنگستان ،بخشدار دلوار ،فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی بخش دلوار و شهرستان تنگستان و شهردار دلوار  به ریاست فرماندار تنگستان در ساحل و منطقه […]

اشتراک گذاری
10 فروردین 1402
کد مطلب : 2249
*امنیت آرامش و سفر خوش یکی از اهداف مهم مدیریت کلان شهرستان تنگستان در امر تسهیلات سفر بوده و به همین خاطر کمیته امنیتی تسهیلات سفر با حضور معاون سیاسی فرمانداری تنگستان ،بخشدار دلوار ،فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی بخش دلوار و شهرستان تنگستان و شهردار دلوار  به ریاست فرماندار تنگستان در ساحل و منطقه نمونه گردشگری بندر دلوار برگزار شد.*

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار در این نشست بیان نمود: مردم این روزهای پایانی تعطیلات نوروز را با صبر و حوصله و همکاری با نیروهای امنیتی و دستگاهای متولی ستاد تسهیلات سفر سپری نمایند.
لطفی فرماندار تنگستان با توجه به فرا رسیدن نیمه دوم تعطیلات سفرهای نوروزی و امنیت جاده موصلاتی به شهرستان و مناطق گردشگری گفت: تمام نقاط حادثه خیز توسط پلیس راهور و پلیس راه شناسایی و برای رفع این نقاط با یک کارشناسی دقیق تماما اجرایی خواهد شد.
ایشان در ادامه بیان نمود:بسته‌های فرهنگی در شهرستان تنگستان نمایان و پویا اجرا و توزیع شده است.
لطفی شهرستان تنگستان را یکی از مهمترین مقصد سفر گردشگران در استان دانست و گفت: برای آرامش و سفری خوش گردشگران،خدمات سفر را فراتر از ظرفیت شهرستان تنگستان و بخش دلوار برای رفاه مسافران نوروزی به اجرا گذاشته‌ایم.
وی افزود:به لطف الهی با توجه به اینکه شهرستان تنگستان به واسطه موقعیت جغرافیایی یکی از قطب های جذب گردشگر بوده ،با رفع نواقصات امکانات خوبی را ارائه نموده ایم.
ایشانبیان نمود: در نیمه نخست تعطیلات نوروزی بیش از ۸ برابر جمعیت شهرستان گردشگر از سراسر کشور داشته ایم.
ایشان با توجه به ایام ماه مبارک رمضان و ماه مبارک نزول قران تاکید نمود: مسافران حرمت ماه مبارک رمضان را این ایام حفظ و از روزه خواری پرهیز نمایند.
وی با اشاره برخی کمبودها گفت:این ایام را با یاری شهدا و خون پاک این عزیزان و با آرزوی سلامتی برای همه عزیزان به سلامت سپری خواهیم نمود.
فرماندار تنگستان ضمن تقدیر از تمامی فعالان حوزه تسهیلات سفر بخصوص یگانهای امنیتی گفت: اقدامات امنیتی یکی از ارکان مهم این ایام بوده که در روزای اخر تعطیلی ها این اقدامات بیشتر خواهد شد.
ایشان در ادامه افزود:حضور نیروهای نظامی و انتظامی ، نیروهای سپاه و پلیس راه و راهور به صورت محسوس و نامحسوس به مردم و گردشگران نوروزی خدمات مطلوبی را ارائه نموده است.
ایشان در پایان خاطرنشان کرد:نیروهای امنیتی در پیک گردشگر و ایجاد فضای آرامش و آسایش از ساعت ۲۲ تا سه بامداد در ساحل دلوار بیشتر خواهد شد.
معون سیاسی در پایان این نشست بیان نمود:با تلاش تمامی متولیان در تسهیلات سفر شهرستان تنگستان احساس امنیت در جمع مسافران نوروزی بیشتر احساس شده و رضایت تمامی این عزیزان را در بر داشته است.
ریاحی در ادامه بیان نمود:از نیروهای امنیتی شهرستان تنگستان و بخصوص این تلاشگران راه امنیت تقدیر و تشکر می نمائیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *