امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

نشست نماینده مردم در مجلس، فرماندار و بخشدار با شورای شهر دلوار

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: شورای شهر دلوار از تمامی ظرفیت خود جهت توسعه و عمران شهر استفاده نماید.
اشتراک گذاری
21 خرداد 1401
کد مطلب : 444

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار در نشست مشترک نماینده مردم تنگستان و دشتی در مجلس شورای اسلامی و نیز فرماندار تنگستان و اعضای شورای اسلامی شهر دلوار و جمعی از معتمدین شهر که در شهرداری دلوار برگزار شد افزود: شورای شهر دلوار از ظرفیت خوب انسانی توانمند و دلسوز برخوردار است و انتظاری که از آنها داریم این است که از این توان و ظرفیت در جهت توسعه و عمران بهتر شهر استفاده گردد.

بخشدار دلوار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به استعفای جناب آقای نعمتی رئیس شورای شهر دلوار و عدم پذیرش آن توسط شورا و نیز عدم موافقت فرمانداری، حضور ایشان را با توجه به شخصیت مردمی و کارآمدی و نیز سابقه مدیریتی در شورای شهر دلوار امری ضروری دانست و اظهار امیدواری نمود بار دیگر این شورا با تشکیل جلسات مستمر و منظم گامی محکم تر از قبل در جهت پیشبرد و برنامه ریزی شهری و نیز رفع مشکلات مردم شهر برداشته شود.

عبدالرضا عالی پور ضمن تاکید بر جلب رضایت حداکثری مردم در بخش دلوار بیان نمود: برخی از روستاهای بخش با شروع فصل گرما هنوز مشکلاتی در حوزه برق و آب دارند که میطلبد با درایت نماینده محترم مجلس و نیز حمایت فرمانداری محترم تنگستان جهت جذب اعتبارات استانی و ملی این مشکلات مرتفع گردد.

عالی پور تجارت با کشورهای حاشیه خلیج فارس و گمرکات را مرکز اشتغال در بخش دانست و گفت: بخش دلوار با وجود دو گمرک یکی از اساسی ترین حوزه اشتغال در منطقه  بوده که نیازمند توسعه بندری در این بخش جهت تسهیل امورتجارت هستیم.
بخشدار دلوار ضمن تقدیر از شهرداری و مجموعه شورای اسلامی بندر دلوار گفت: اعتبارات پرداختی نسبت به تناسب جمعیت جوابگوی تنهاشهر مرکز بخش نیست و می بایست با جذب  اعتبارات استانی و ملی جهت شکوفا شدن شهر دلوار قدم برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *