امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

نشست فرماندار تنگستان و بخشدار دلواروبرخی مدیران شهرستان تنگستان با شورا و دهیاری بندر محمدعامری

احمد لطفی فرماندار تنگستان: *مدیران دستگاهای اجرایی شهرستان تنگستان با یک گام بلند و استوار نقش خود را در راستای خدمت به مردم نمایان نمایند.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، به درخواست دهیاری و شورای اسلامی بندر محمدعامری،نشست فرماندار تنگستان و بخشدار دلوار با مدیران برق ،آب و مخابرات شهرستان تنگستان جهت بررسی  و […]

اشتراک گذاری
12 مرداد 1402
کد مطلب : 2952
احمد لطفی فرماندار تنگستان: *مدیران دستگاهای اجرایی شهرستان تنگستان با یک گام بلند و استوار نقش خود را در راستای خدمت به مردم نمایان نمایند.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، به درخواست دهیاری و شورای اسلامی بندر محمدعامری،نشست فرماندار تنگستان و بخشدار دلوار با مدیران برق ،آب و مخابرات شهرستان تنگستان جهت بررسی  و رفع مشکلات بندر محمدعامری در دفتر این دهیاری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بخشدار دلوار لطفی فرماندار تنگستان در این نشست بیان نمود: دغدغه و هدف ما در شهرستان تنگستان برطرف نمودن و کم کردن مشکلات مردم بوده که در این راستا دو اداره برق و آب شهرستان کوتاهی نکرده و شبانه روز برای جلب رضایت مردم کوشش نموده‌اند.
ایشان با توجه به فرسوده بودن شبکه انتقال و توزیع آب در شهرستان تنگستان گفت: با پیگیریهای انجام شده نوسازی ۱۰۰درصدی شبکه توزیع آب  ۵ روستا در سطح شهرستان تنگستان انجام خواهد گرفت که با پیگیری مجدانه ایجاد شبکه توزیع آب بندرعامری امیدواریم در اولین فرصت این اقدام مهم انجام گیرد .
فرماندار تنگستان تهیه فضای مناسب و درخور شان آموزشی را در شهرستان تنگستان  یک امر مهم دانست و گفت:ما در شهرستان تنگستان بیشترین مدارس تخریبی داریم که با پیگیریهای نماینده محترم مردم در مجلس ،مدیرکل نوسازی مدارس  و بخصوص خیرین مدرسه ساز ۳۱ مدرسه در شهرستان تنگستان ساخته خواهد شد.
ایشان در ادامه بیان داشتند: مخابرات تنگستان امکانات زیرساختی را با توجه به ظرفیتهای موجود در بخش دلوار برای این بندر فراهم نماید و بستر استفاده اینترنت پرسرعت در قالب فیبر نوری برای مردم  میسر نماید.
وی ضمن قدردانی از مردم در مصرف بهینه برق گفت: با توجه به گرم شدن هوا ،اداره برق شهرستان تنگستان از هیچ کوششی جهت پایداری برق (از نظر قطعی و افت ولتاژ برق)دریغ نکرده و ۲۴ ساعت شبانه روز تلاش نموده‌اند.

لطفی فرماندار تنگستان ضمن تشکر از همه مدیران خدمتگذار گفت:دغدغه های بخشدار دلوار و مدیران دستگاه اجرایی در شهرستان تنگستان در امر خدمت و تامین خواسته ها و رفع مشکلات  مردم ستودنیست.
ایشان در ادامه افزودند:نگاه شهرداریها ،دهیاریها و شوراهای محترم شهر و روستاها شهرستان تنگستان یک نگاه خدمتی به مردم و جامعه باشد و با مدیران دستگاهای اجرایی جهت رفع مشکلات و توسعه‌ی شهر و روستا همکاری لازم را داشته باشند.
ایشان ضمن تاکید به خدمت به مردم  به مدیران دستگاه های اجرایی توصیه نمود: مدیران شکرگذار و قدردان فرصت خدمت برای مردم نجیب شهرستان تنگستان باشند و با یک هم افزایی شهد شیرین خدمت را به مردم هدیه دهند.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *