امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

نشست عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار با مدیرکل اداره تعاون، کارو رفاه اجتماعی

عبدالرضا عالی‌پور بخشداردلوار: بخش دلوار ظرفیت های خوبی در حوزه اشتغال و کار آفرینی دارد.
اشتراک گذاری
30 خرداد 1401
کد مطلب : 385

عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار ضمن آمادگی جهت استقبال از تمامی فرصتهای اشتغالزایی در بخش دلوار بیان نمودند: بخش دلوار با وجود دو گمرک تجاری و چندین اسکله صیادی و نیز منابع عظیم دریایی و طبیعی و نیز سواحل زیبا فرصت خوبی در رونق پایدار اشتغال در حوزه تجارت داخلی و خارجی و نیز تولید محصولات و صنعت بسته بندی را داراست که از این ظرفیت باید به‌درستی و با برنامه ریزی دقیق استفاده بهینه نمود.


بخشدار دلوار با توجه به استفاده از تمامی ظرفیتهای نیروی انسانی در امر تولید و اشتغال در بخش افزودند: ایجاد و تاسیس تعاونی ها می تواند گامی مهم در راستای استفاده از این ظرفیت باشد که با همکاری و مساعدت اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی این مهم محقق خواهد شد.


عالی پور با توجه به وجود فضاهای موجود تجاری در شهر دلوار و نیز همکاری لازم متولیان امر  بیان نمودند: یکی از نمونه کارهایی که می تواند به امر اشتغال در بخش کمک نماید مونتاژ و تولید کالای با کیفیت با استفاده از فضاهای مجتمع تجاری ها در بخش دلوار است.

بخشدار دلوار در ادامه بیان نمودند:ساخت هتل و محل مناسب برای اسکان گردشگران و مسافرین نیاز مهم شهر و روستاهای بخش دلوار است که به توسعه اشتغال و جذب گردشگر کمک خواهد کرد.
ایشان در پایان خاطر نشان نمود: شیرینی کار تسریع در رسیدن به اهداف و برنامه زمان بندی مناسب  در جهت تولید اشتغال پایدار و خدمت به مردم خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *