امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
روابط عمومی بخشداری دلوار:

نشست شورای اداری بخش دلوار برگزار شد

جلسه شورای اداری بخش دلوار با حضور مدیران دستگاه اجرایی و فرماندهان نظامی و انتظامی به ریاست بخشدار در بخشداری دلوار برگزار شد.
اشتراک گذاری
09 آبان 1401
کد مطلب : 1261
عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار: زیربنا و اصل نظام ما مبارزه با استعمار و استکبار بوده و وظیفه هر ایرانی حفظ این شعائر و ایام الله است که بواسطه اهداء خون  هزاران شهید برای ما به میراث رسیده است.
به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،جلسه شورای اداری بخش دلوار با حضورمدیران دستگاه اجرایی و فرماندهان نظامی و انتظامی به ریاست بخشدار در بخشداری دلوار برگزار شد.

بخشدار دلوار ضمن تبریرک روز نوجوان و هفته بسیج دانش آموی گفت: در طول استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایام و مناسبتهایی وجود دارد که برخی از آنها نقطه عطف حرکت مقدس و رو به جلوی نظام است که می بایست همواره گرامی داشته شود و ۱۳ آبان روز دانش موز و روز مبارزه با استکبار جهانی یکی از این ایام الله است.

ایشان در ادامه افزودند: مشکلات حوزه راه در دلواریکی از مهمترین و در برخی مناطق ، دردناکترین معضل در بخش ما بوده که قطعا با پیگیری های فرماندار و استاندار و نماینده محترم مردم به صورت ویژه این مشکلات در حال  پیگیری است و امیدواریم  بزودی حل گردد.

عالی‌پور نقش رسانه ها را مهم دانست و گفت:رسانه ها نقش بسزایی در جهاد تبیین و روشنگری در جامعه خواهند داشت.
ایشان یادآور شدند:رسانه های فرصت طلب  استکبار هدفی جز اغتشاش و برهم زدن نظم جامعه و نظام را ندارند.
بخشدار دلوار ضمن تقدیر از عملکرد حوزه های امنیتی گفت:نهادهای امنیتی و نظارتی دقت لازم را در جهت برخورد با عاملان امنیت جامعه داشته باشند.

ایشان ضمن گرامی داشت نام و یاد دکتر شهید خضر خلیلی گفت: مراسم سالگرد شهادت پزشک مدافع سلامت شهید خضر خلیلی روز پنجشنبه ۱۲ آبان ماه راس ساعت ۹ صبح در حسینیه حضرت علی اکبر بندر بوالخیر در خور شان این فداکار با سخنرانی دکتر شفقت معاون محترم وزیر کشور برگزار خواهد شد.

وی ضمن تبریک به اهالی گورک سادات در کسب مقام برتر روستای دوستدار کتاب در کشور  گفت:مراسم ویژه تقدیر از این روستا با حضور مهمانان کشوری و استانی در گورک سادات برگزار می شود.
ایشان در پایان این نشست تاکید نمود: با توجه به آغاز فصل باد و سرما نهادهای مربوطه جهت پیشگیری از هرگونه عواقب تلخ برای صیادان  بدون ادوات ایمنی اجازه خروج را ندهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *