امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

نشست شورای اداری بخش دلوار برگزار شد

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *محور روستای گرگور تا علی آباد که یکی از مطالبات مهم مردم بخش دلوار بوده با تامین اعتبار ،تا اواخر امسال بهسازی و روکش آسفالت خواهد شد.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،نشست شورای اداری بخش دلوار با حضور مدیران دستگاه اجرایی شهرستان تنگستان و بخش دلوار در بخشداری دلوار برگزار […]

اشتراک گذاری
08 بهمن 1401
کد مطلب : 1692
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار:
*محور روستای گرگور تا علی آباد که یکی از مطالبات مهم مردم بخش دلوار بوده با تامین اعتبار ،تا اواخر امسال بهسازی و روکش آسفالت خواهد شد.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،نشست شورای اداری بخش دلوار با حضور مدیران دستگاه اجرایی شهرستان تنگستان و بخش دلوار در بخشداری دلوار برگزار شد.
عالی‌پور بخشدار دلوار ضمن گرامی داشت و فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر گفت: همانگونه که انقلاب اسلامی ایران الگوی دنیا قرار دارد ، استمرار این انقلاب نیز مهمتر از خود انقلاب می تواند الگوی بی بدیل در تمامی جهان باشد .
ایشان افزودند: همه دنیا منتظر بودند که آیا این انقلاب در مسیر خود باقی می ماند یا نه ؟ و این در حالی است که حضور مردم در همه صحنه ها از بدو شروع انقلاب تاکنون با این همه فراز و نشیب ها نشان از استمرار این نظام مقدس است که می بایست یکی از اصلی ترین ،مهمترین و بزرگترین اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رضایت حداکثری مردمی باشد که تا پای جان خویش پای کار این انقلاب ایستاده اند .
عالی پور دیگر دلیل بر استمرار همیشگی نظام و اتصال آن به حکومت جهانی مهدی موعود (عج) را وصیت امام راحل (ره) دانستند که با قلبی آرام و نفسی مطمئن از میان مردم عروج کردند و این به معنای این است که بر استمرار این نظام یقین داشتند و تقدیم بیش از ۲۵۰ هزار شهید نیز گواهی بر این اصل می باشد .
بخشدار دلوار در ادامه این نشست تاکید نمودند که باید مراقب باشیم از حرکت رو به جاو و طوفنده انقلاب باز نمانیم چرا که برای هیچ کس  ضمانتی  وجود ندارد و تجربه هم در این چند سال نشان داده است که هر کس از مسیر انقلاب جا مانده برای همیشه از قطار انقلاب پیاده شده است .
ایشان با توجه به جایگاه مهم ایام الله دهه فجر در کشور عزیزمان ایران گفت:دهه مبارک فجر امسال نیز باشکوه و در خور شان این ایام در سراسر بخش دلوار با یک برنامه ریزی ،هماهنک برگزار خواهد شد.
بخشدار دلوار در این نشست نهاد مقدس سپاه امام حسین (ع) بخش دلوار را بعنوان دبیرخانه برگزاری مراسمات دهه مبارک فجر بخش دلوار معرفی و تاکید نمود که دستگاهای اجرایی و دهیاران، مراسمات ویژه این ایام را به این دبیرخانه اعلام نمایند.
وی در ادامه بیان نمود: در اقدامی زیبا به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر بازدید از موزه سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری برای  عموم  از ۱۲ الی  ۲۲ بهمن ماه رایگان خواهد بود.
بخشدار دلوار در ادامه و دومین دستور این جلسه که تسهیلات سفر در بخش دلوار بودگفت: آموزش پرورش دلوار بعنوان دبیر برگزاری تسهیلات سفر در بخش دلوار فعالیت خود را از امروز آغاز خواهد نمود.
وی افزود:شهرداری دلوار آمادگی لازم را برای آماده سازی فضای شهر در ایام نوروز را داشته باشد.
ایشان جایگاه شهر و بخش دلوار را از لحاظ گردشگری و بعد تاریخی مهم دانست و گفت:سفرهای نوروزی با توجه به شرایط امسال زودتر شروع خواهد شد که دبیرخانه تسهیلات سفر و شهرداری دلوار ، دهیاران بخش و شوراهای اسلامی روستاها اقدامات لازم را در این امر تدارک ببینند .
ایشان یکی از جاذبه های جذب گردشگر در بخش دلوار را تورها و گشت های دریایی دانست و بیان نمود: متقاضیان تور و گشت دریایی در بخش دلوار جهت استفاده از این فرصت می توانند به دبیرخانه تسهیلات سفر مراجعه و نام نویسی نمایند.
بخشدار دلوار درضمن تاکید حضور مسئولان در صف اول نماز جمعه و تمامی مراسمات گفت:مدیران دستگاه اجرایی با بهره گیری از یک روابط عمومی قوی و با حضور در جمع مردم خدمات نظام را بصورت ویژه اطلاع رسانی نمایند.
ایشان وضعیت راه‌ها را یکی از مطالبات مهم و به حق مردم دانست و گفت: در جهت بهبودی مسیرهای مواصلاتی بخش ،تا پایان سال جاری محور روستای گرگور تا روستای علی آباد  ، تعریض ، بهسازی و روکش آسفالت و مسیر علی آباد تا دلوار و دلوار تا محمدعامری به صورت بلوار و یکطرفه عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد و جاده دلوار تا انتهای بخش هم با پیگیریهای صورت گرفته در حال انجام تشریفات قانونی آن برای شروع عملیات این مسیر حیاتی هستیم .
بخشدار دلوار ضمن قدرانی از استاندار محترم در امر معیشت ملوانان و لنجداران گفت: با پیگیرهای صورت گرفته و اهتمام فرماندار تنگستان و عنایت ویژه استاندار به موضوع اشتغال مرزنشینان استان بوشهر ،سفر دوم لنجهای تجاری نیز به دستگاه‌های مربوطه ابلاغ شده است.
بخشدار دلوار در ادامه بیان نمود: جهت حمایت از تولیدات داخلی با همکاری مجتمع تجاری پارسیان در شهر دلوار یک بازار بزرگ پوشاک با بیش از ۶۰ برند داخلی دائر خواهد شد.

عالی پور در ادامه پروژه های کلنگ زنی و قابل افتتاح در ایام مبارک دهه فجر و سفر ریاست محترم جمهوری را بسیار موثر و حایز اهمیت برای بخش برشمرد و بیان داشت : به فضل الهی شهرک گلخانه ای بندر رستمی با اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان و سایت پرورش میگو و ماهی در قفس با اعتبار بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان و همچنین دیگر پروژه های صنعتی ،عمران و توسعه شهری و روستایی ، ورزشی و غیره نیز با اعتباری بالغ بر ۴۰۰میلیارد تومان در این ایام افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد .
بخشدار دلوار در پایان ضمن تشکر از خدمات کمیته امداد در بخش دلوار خصوصا پرداخت تسهیلات اشتغال زایی ، به دستور سوم جلسه که برنامه ریزی جشن نیکوکاری بود نیز اشاره ای نمود و اظهار داشت که تمامی دستگاههای اجرایی موظف به همکاری در این جشن و جذب حامی جهت کمک به نیازمندان و مستمندان خواهند بود و استفاده از ظرفیت مردمی نیز باید در دستور کار ویژه قرار گیرد.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *