امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

نشست بررسی مشکلات پیش روی سفر لنجداران دلوار بوالخیر لاور ساحلی

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار؛ *ایجاد اشتغال پایدار نیازمند نگاه ویژه و ایجاد زیر ساخت های لازم و  مناسب در منطقه هست.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار نشست بررسی مشکلات پیش روی لنجداران با حضور بخشدار دلوار،مشاور رئیس ستاد مبارزه با کالا و ارز کشور،فرماندهی سپاه امام حسین (ع) دلوار ،حراست و مدیران گمرک دلوار […]

اشتراک گذاری
02 آبان 1402
کد مطلب : 3369
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار؛ *ایجاد اشتغال پایدار نیازمند نگاه ویژه و ایجاد زیر ساخت های لازم و  مناسب در منطقه هست.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار نشست بررسی مشکلات پیش روی لنجداران با حضور بخشدار دلوار،مشاور رئیس ستاد مبارزه با کالا و ارز کشور،فرماندهی سپاه امام حسین (ع) دلوار ،حراست و مدیران گمرک دلوار ،بوالخیر و لاور ساحلی ،مدیران تعاونی لنجداران دلوار و بوالخیر و دیگر مسئولین در گمرک بندردلوار برگزار شد.

عالی پور بخشدار دلوار در این نشست اظهار داشت: کم شدن برخی کالاها در لیست اقلام ته لنجی با کارشناسی دقیق انجام نگرفته و نیاز به تجدید نظر دارد چرا که برخی از این اقلام نیاز ضروری بازار منطقه می باشد و بازار استان بوشهر نیازمند نگاه ویژه مسئولین کشوری هست.
ایشان بیان داشت : بررسی و تغییرات در مصوبه می بایست با توجه به ظرفیتهای گمرکات استان انجام شود و مشورت با کارشناسان بومی در این خصوص امری ضروری و اجتناب ناپذیر است .
بخشدار دلوار در بخش دیگری از سخنان خود افزود : متاسفانه در بخش دلوار  هیچ گونه ظرفیتی جدای از اقتصاد دریامحور  وجود ندارد که بتواند مشکل اشتغال‌ و اقتصاد مردم را حل نماید که همین کمبودها مستلزم آن است  که در تصمیم سازی و تصمیم گیری در راستای  منافع مردمان ساحل نشین و با دقت ویژه ای انجام گیرد .
عالی پور در ادامه لنجداران و ملوانان را مرزداران همیشگی ایران اسلامی برشمرد و بیان داشت ؛ توجه به معیشت آنان ، تضمین امنیت پایدار در منطقه خواهد بود.
ایشان در پایان رونق صنعت گردشگری و مجتمع های تجاری شهر و بخش دلوار را وابسته به کالای همراه ملوان دانست و گفت :اگر بخواهیم بازار را توسعه و رونق ببخشیم به عنوان پیشنهاد می توان امتیاز و سهمیه سالانه کالاهای مصرفی به مغاره های شهرهای ساحلی داد تا هم اجناس در خود این شهرها مصرف گردند و هم اینکه بازار این مناطق از رکود خارج و باعث جذب گردشگری تجارت در استان شود.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *