امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

نشست بخشدار دلوار جهت هماهنگی برگزاری انتخابات با شهردار و دهیاران

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *رسالت همه ما تلاش در جهت  برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور با مشارکت بالاست.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، نشست هماهنگی بخشدار دلوار جهت برگزاری انتخابات دوره چهاردهم ریاست جمهوری با شهردار و دهیاران بخش در بخشداری دلوار برگزار شد. بخشدار دلوار ضمن عرض تسلیت شهادت رئیس جمهور مجاهد و […]

اشتراک گذاری
28 خرداد 1403
کد مطلب : 5134
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار:
*رسالت همه ما تلاش در جهت  برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور با مشارکت بالاست.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، نشست هماهنگی بخشدار دلوار جهت برگزاری انتخابات دوره چهاردهم ریاست جمهوری با شهردار و دهیاران بخش در بخشداری دلوار برگزار شد.
بخشدار دلوار ضمن عرض تسلیت شهادت رئیس جمهور مجاهد و خستگی ناپذیر حضرت آیت الله رئیسی و همراهانش گفت: شهرداری و دهیاران و اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستاها همیشه و همواره در همه عرصه ها و مناسبت های ملی و مذهبی ، پیش قدم بوده و مشارکت بالای ۷۸ درصدی در انتخابات گذشته مجلس شورای اسلامی نشان از همراهی آنان با نظام مقدس جمهوری اسلامی است بوده و یقینا در انتخابات پیش رو نیز شاهد حماسه ای جدید و  مشارکت بالا با تلاش شما عزیزان خواهیم بود.
عالی پور در ادامه بیان نمود: ایجاد بستری مناسب جهت حضور حداکثری مردم و فراهم نمودن فضای رقابت وظیفه همه احاد جامعه است .
بخشدار دلوار در پایان ضمن تشکر از مساعدت های شهرداری و دهیاران بخش در امر برگزاری انتخابات گذشته تاکید نمود که در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم نیز وظیفه همه ما مشخص و ملزم به همکاری با عوامل اجرایی و نظارت ستاد انتخابات بخش هستیم و به فضل الهی شرایطی مساعد را برای شرکت مردم با امنیت و آرامش کامل فراهم خواهیم آورد

گزارش تصویری:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *