امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
عبدالرضا عالی پور:

نشست بخشدار دلوار با مدیر عامل شرکت توسعه مکانیزاسیون کشاورزی

با توجه به نیاز ضروری استان بوشهر و ظرفیت های بخش دلوار ، همچنین وجود زیرساخت ها و مجوزهای اخذ شده در خصوص تولید جوجه یک روزه گوشتی، حمایت ویژه از سرمایه گذاران ضروری است.
اشتراک گذاری
30 آذر 1401
کد مطلب : 1573
به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار عالی‌پوربخشدار دلوار به منظور جلب همکاری و مشارکت شرکت توسعه مکانیزاسیون کشاورزی با مدیر عامل این شرکت خانم دکتر زینب مهربخش در تهران دیدار کرد.

در این دیدار عالی پور ضمن تشکر از وقت قرار داده شده بیان داشت که با توجه به نیاز ضروری استان و نیز ظرفیت های بخش دلوار و وجود برخی از زیرساخت ها و مجوزهای اخذ شده در خصوص تولید جوجه یک روزه گوشتی ، ضروری است که شرکت مذکور جهت حمایت از سرمایه گذاران در مناطق محروم ، تسهیلات ویژه ای را در راستای توسعه این مناطق و نیز ایجاد اشتغال پایدار در منطقه فراهم آورد و دراختیار قرار دادن ماشین جوجه کشی تمام هوشمند ایرانی به نام کامید ۵۷۶ این  شرکت با شرایط ویژه و اقساط بلند مدت می تواند گامی موثر در تسریع روند این پروژه مهم در بخش دلوار باشد.
خانم  دکتر مهربخش مدیر عامل شرکت مکانیزاسیون نیز یکی از اهداف این شرکت را توجه و حمایت از مناطق محروم برشمرد و اظهار داشت همه تسهیلات لازم و شرایط مناسب را جهت کمک به سرمایه گذار فراهم خواهیم کرد.
ایشان در ادامه ساخت این دستگاه را با مهندسی معکوس از افتخارات این شرکت دانست و بیان داشت با تولید این دستگاه ضمن صرفه جویی در هزینه نیاز داخل کشور را تامین و حتی صادرات آن را هم برنامه ریزی و اجرایی نموده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *