امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش دلوار برگزار شد

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *خواندن کتاب لذتی وصف‌ناپذیر به همه ما عطاء نموده و یکی از مهم‌ترین دلایل اهمیت کتاب خواندن، کسب دانش است.* به گزارش روابط عمومی بخشدار ی دلوار ،نشست انجمن کتابخانه های عمومی بخش دلوار با حضور اعضای این انجمن در بخشداری دلوار برگزار شد. بخشدار دلوار ضمن تبریک فرا رسیدن هفته […]

اشتراک گذاری
22 آبان 1402
کد مطلب : 3567
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار:
*خواندن کتاب لذتی وصف‌ناپذیر به همه ما عطاء نموده و یکی از مهم‌ترین دلایل اهمیت کتاب خواندن، کسب دانش است.*

به گزارش روابط عمومی بخشدار ی دلوار ،نشست انجمن کتابخانه های عمومی بخش دلوار با حضور اعضای این انجمن در بخشداری دلوار برگزار شد.
بخشدار دلوار ضمن تبریک فرا رسیدن هفته کتاب بیان نمود:کتابخانه های بخش دلوار فعالیت خود را در سطح بخش پویا نموده و انتظارات ما در اثر گذاری فواید نقش کتاب را در جامعه برطرف نمایند.
ایشان با توجه به اهمیت ایجاد فرهنگ و هنر کتابخوانی در سطح بخش دلوار گفت:مدیران مربوطه نیروی کار ،تجهیزات و کتابهای مورد نیاز را برای کتابخانه ها فراهم نمایند و همه مجموعه های آموزشی بخصوص آموزش و پرورش در امر ارتقاع سطح کتابخوانی با کتابخانه های بخش دلوار همکاری نمایند.
ایشان در ادامه ضمن تاکید بر تعامل میان تمام حوزه های فرهنگی و هنری در بخش دلوار جهت هم افزایی و برگزاری مراسمات گفت: اداره آموزش و پرورش دلوار با محوریت امام جمعه محترم دلوار برنامه های حوزه فرهنگی را ساماندهی و مدیریت هماهنگی بین دستگاهی را در این حوزه انجام دهد.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *