امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

نشست اعضای دبیرخانه کنگره شهید رئیسعلی دلواری با نماینده ولی فقیه در استان

احمد لطفی فرماندار تنگستان: *نماینده ولایت فقیه در استان فرمانده و سکان‌دار برنامه‌های فرهنگی مذهبی استان بخصوص کنگره ملی شهید رئیسعلی دلواری است.* نشست اعضای دبیرخانه کنگره ملی شهید رئیسعلی دلواری با حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد. در این نشست فرماندار تنگستان ضمن گرامی داشت یاد و نام […]

اشتراک گذاری
28 تیر 1402
کد مطلب : 2842
احمد لطفی فرماندار تنگستان: *نماینده ولایت فقیه در استان فرمانده و سکان‌دار برنامه‌های فرهنگی مذهبی استان بخصوص کنگره ملی شهید رئیسعلی دلواری است.*

نشست اعضای دبیرخانه کنگره ملی شهید رئیسعلی دلواری با حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.

در این نشست فرماندار تنگستان ضمن گرامی داشت یاد و نام سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری گفت:هر سال انتظار می رود بهتر از سال گذشته‌، کنگره ملی شهید رئیسعلی دلواری برگزار شود.
ایشان در ادامه بیان داشت:سال گذشته در هفت روز بیش از ده برنامه در سطح استان و کشور با کیفیت مطلوب و در خورشان و منزلت شهید رئیسعلی دلواری برگزار شد.
وی افزود:رئیسعلی دلواری بعنوان سردار مبارزه با استکبار در ایران می‌درخشد .

لطفی یکی از رازهای ماندگاری نام و قیام شهید رئیسعلی دلواری را مردم‌داری دانست و گفت:شخصیت رئیسعلی دلواری شخصیتی در اول میهن پرست و دوم  مردم دار،مهربان و همدرد با مردم بوده است.
فرماندار تنگستان در پایان بیان نمود:کنگره سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری به همت بخشدار دلوار و امام جمعه دلوار و اعضای ستاد کنگره، سال گذشته ویژه انجام گرفت و امسال نیز با برنامه ریزی صورت گرفته به نحو احسن برگزار خواهد شد .

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار در ادامه این نشست گفت: در ابتدا لازم می‌دانم  از اعضای برگزاری کنگره ملی شهید رئیسعلی دلواری در سال گذشته که در امر اجرا با دبیرخانه همکاری داشتند تقدیر و تشکر می‌نمایم.
ایشان برنامه‌‌های پیشنهادی امسال را  اینگونه  تشریح نمود و بیان داشت :اولین و مهمترین پیشنهاد دبیرخانه دیدار با مقام معظم رهبری خواهد بود که از آیت الله صفایی بوشهری استدعا و تمنا داریم هماهنگی این برنامه را در صورت صلاحدید انجام دهند .
عالی پور همچنین، برگزاری همایش پیرغلامان حسینی استانی در شهر دلوار ، رزمایش و رژه نظامی در آب‌های نیلگون خلیج فارس توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران و نیروهای مردمی بخش دلوار و همچنین برگزاری مراسم رسمی ۱۲ شهریور با حضور سخنران ویژه ملی در منزل شهید رئیسعلی دلواری را از دیگر برنامه های این کنگره عنوان نمود .
بخشدار دلوار در پایان افزود: در نظر است با همکاری دانشگاه‌های استان ، همایش علمی مرتبط با قیام مردم جنوب خصوصا شهید رئیسعلی دلواری نیز در مرکز  استان برگزار شود .

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *