امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
عبدالرضا عالی پور

مشکلات بخش دلوار مرتفع خواهد شد

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: مطالبات مردم در بخش اولویت کاری تمام مسئولان بخش خواهد بود و قطعا تا وصول نتیجه پیگیری خواهد شد.
اشتراک گذاری
14 خرداد 1401
کد مطلب : 447

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار در جلسه شورای اداری بخش دلوار ضمن تاکید بر اهداف دولت در امر مهیا نمودن زیرساختهای توسعه در بخش بیان نمود: مطالبات به حق مردم ولایتمدار بخش دلوار جهت توسعه اصولی و زیربنایی در بخش دلوار جزء برنامه کاری این بخشداری بوده که قطعا با پیگیری های جدی نتیجه را به مردم اطلاع رسانی خواهیم نمود.
بخشدار دلوار با توجه به وضعیت نامساعد راه ها در بخش افزود: یکی از اهداف ما در بدو ورود به بخش در وهله اول تکمیل اتوبان بوشهر دلوار از مسیر چاه تلخ جنوبی تا دلوار بود که  با پیگیری های انجام شده و همراهی فرماندار تنگستان و نماینده محترم مردم درمجلس و نیز قول مساعد اداره راهداری ، حمل و نقل و پایانه ها این مسیر به طول ۶ کیلومتر انجام خواهد شد .
همچنین قول مساعد دو سه پروژه راه از قبیل بهسازی راه گورکات به چغادک،  دلوار به محمد عامری و تکمیل ورودی های دو سه روستای جنوبی بخش نیز اخذ گردیده است .

ضمن اینکه پیگیری مستمر جهت تکمیل بزرگراه بوشهر دیر نیز در حال رایزنی مجدانه است و پیشنهاد و مقدمات نامگذاری این بزرگراه به نام سردار سرافراز جنوب شهید رئیسعلی دلواری نیز در حال انجام می باشد.
بخشدار دلوار در این نشست یکی دیگر از مطالبات مردم را در حوزه آب دانست و گفت: مخزن ۵ هزار متر مکعبی شهر دلوار در هفته دولت سال جاری به بهره برداری خواهد رسید و ایجاد مخزنی جدید نیز در نزدیکی مخزن سابق رستمی در دست اقدام می باشد که با این پروژه ها به فضل الهی عمده مشکل حوزه آب خصوصا در بخش جنوبی دلوار مرتفع خواهد شد .
عالی پور در ادامه افزود : همچنین با برنامه ریزی صورت گرفته شبکه توزیع آب پنج روستا در بخش دلوار به طور صد در صد نوسازی خواهد شد.
وی بیان نمود:در سال گذشته نوسانات و افت ولتاز برق در بخش باعث نارضایتی مردم شده بود که امسال با پیگیرهای انجام شده توسط این بخشداری و فرماندار تنگستان و دستور استاندار محترم و همکاری  شرکت توزیع برق استان و بخش دلوار پست ۱۳۲ کیلو وات جائینک وارد مدار شد و معضل افت ولتاژ کاملا برطرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *