امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

مراسمات ویژه روز سوم هفته دولت با حضور فرماندار تنگستان در بخش دلوار

*با حضور فرماندار و معاونین فرمانداری تنگستان ،بخشدار دلوار،امام جمعه ،فرماندهی سپاه امام حسین (ع)،شهردار و اعضای شورای اسلامی بندر دلوار و دیگر مسئولین شهرستان و بخش دلوار مراسمات ویژه روز سوم از هفته دولت بخش دلوار برگزار شد.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،صبح امروز ۴ شهریور ماه مراسمات این روز با غبار روبی […]

اشتراک گذاری
04 شهریور 1402
کد مطلب : 3092
*با حضور فرماندار و معاونین فرمانداری تنگستان ،بخشدار دلوار،امام جمعه ،فرماندهی سپاه امام حسین (ع)،شهردار و اعضای شورای اسلامی بندر دلوار و دیگر مسئولین شهرستان و بخش دلوار مراسمات ویژه روز سوم از هفته دولت بخش دلوار برگزار شد.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،صبح امروز ۴ شهریور ماه مراسمات این روز با غبار روبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدای شهر دلوارآغاز شد.

در دومین برنامه همه مدیران شهرستان تنگستان با امام جمعه شهر دلوار دیدار نمودند که در این برنامه توسط ریاست سازمان تامین اجتماعی از بخشدار دلوار تقدیر بعمل آمد.

سومین برنامه بهره‌برداری از بهسازی معابر روستای شهید پرور جائینک بود که با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تنگستان احداث و تقدیم مردم این دیار شد.

چهارمین برنامه که با حضور مدیرکل راهداری استان انجام شد، بهره‌برداری از بهسازی محور چاهتلخ جنوبی تا روستای علی آباد بود که یکی از مطالبات مهم مردم این خطه بشمار می‌رفت.

در آخرین برنامه ،همه مدیران ضمن گرامی داشت نام و یاد شهدای بخش دلوار به دیدار همسر و فرزندان شهید ابراهیم زمانی در شهر دلوار رفتند که از طرف فرمانداری تنگستان و بخشداری دلوار از این خانواده عزیز تقدیر بعمل آمد.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *