امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
روابط عمومی بخشداری دلوار

عملیات نوسازی خط انتقال آب در جنوب بخش دلوار تسریع گردد

بازدید بخشدار دلوار و درفشان نماینده وزیر نیرو در طرح های محرومیت زادیی سپاه، مدیر آبفای تنگستان از خط انتقال آب بندر رستمی تا بندر بوالخیر
اشتراک گذاری
09 فروردین 1401
کد مطلب : 719

عالی‌پور بخشدار دلوار در بازدید از محل پروژه نوسازی آبرسانی مسیر روستای رستمی تا بوالخیر، ضمن تاکید بر تسریع کار، بیان نمود: با اضافه شدن نیروی فنی و کاری و تکمیل تجهیزات و اتصالات به این پروژه تا دو ماه آینده خط انتقال سه روستا به طول سه و نیم کیلومتر نوسازی و به بهره برداری خواهد رسید.


ایشان تاکید نمودند: با توجه به شروع فصل گرما و مصرف بیشتر آب و تنش آبی در بخش دلوار نیاز هست مدیریت آبفای استان نسبت به افزودن سهمیه ورودی آب به بخش دلوار و رساندن آب به مشترکین اهتمام  لازم را داشته باشند.

وی ضمن دعوت مردم به صرفه جویی در مصرف آب گفت:با بهره برداری از مخزن ذخیره آب و برنامه ریزی هدفمند جهت احداث آبشیرین کن و نوسازی خط انتقال و توزیع قطعا در آینده نچندان دور مشکلات کم آبی در بخش  برطرف خواهد شد.

ایشان در پایان ضمن تشکر از تلاشهای نیروی دریایی سپاه استان بابت اجرای پروژه مذکور،  اظهار امیدواری کرد که با اقدامات لازم، بخش  دیگری از خطوط انتقال آب نیز نوسازی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *