امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

عدم بهسازی جاده چغادک به گورکات و همچنین تعیین محدوده و حریم قانونی شهر عالی شهر پیشرفت روستاهای شمالی بخش دلوار را کند نموده است

نشست آقایان مهرانگیز مدیر کل دادگستری استان بوشهر ،بخشدار دلوار ، امام جمعه دلوار و رییس شورای بخش دلوار و برخی مردم و اعضای شورای اسلامی گورک سادات در این روستا انجام گرفت. این نشست به در خواست مردم گورک سادات در جهت پیگیری بهسازی جاده چغادک به گورکات و همچنین تعیین محدوده و حریم […]

اشتراک گذاری
19 فروردین 1402
کد مطلب : 2268
نشست آقایان مهرانگیز مدیر کل دادگستری استان بوشهر ،بخشدار دلوار ، امام جمعه دلوار و رییس شورای بخش دلوار و برخی مردم و اعضای شورای اسلامی گورک سادات در این روستا انجام گرفت.

این نشست به در خواست مردم گورک سادات در جهت پیگیری بهسازی جاده چغادک به گورکات و همچنین تعیین محدوده و حریم قانونی شهر عالی شهر انجام گرفت.

در ابتدای جلسه اقای حسینی رییس شورای اسلامی گورک سادات ضمن خوش آمدگویی به موارد و مشکلات روستا از قبیل تداخل محدوده روستا با محدوده شهر عالی شهر و همچنین ناایمن بودن جاده ورودی گورکات از سمت چغادک اشاره نمودند .
در ادامه جلسه نیز بخشدار دلوار ضمن عرض تبریک ایام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگی از درگاه ایزد منان ؛ موضوع تداخل محدوده شهر عالی شهر با برخی روستاهای همجوار را جدی برشمرد و اظهار نمودند که متاسفانه این تداخل ها باعث کندی سرعت ساخت و ساز مردم روستاهای گورکات شده و مشکلات عدیده ای را برای آنها ایجاد نموده است .
عالی پور با توجه به سند ثبتی شهر عالی شهر خواستار این شد که محدوده شهر عالی شهر ، طبق همین سند موجود می بایست تعیین گردد و تداخل آن با محدوده روستاهای همجوار با توجه به قدمت روستاها نسبت به ایجاد شهر عالی شهر و بعضا تجاوز به محدوده این روستاها و زمین‌های مردم باید به صورت قانونی مورد بررسی قرار گرفته تا اجحافی در حق مجاورین شهر عالی شهر صورت نپذیرد.
در پایان جلسه هم اقای مهرانگیز ضمن تاکید بر اجرای قوانین و مقررات و رعایت حدود واقعی و ثبتی شهر و روستاها تاکید نمود که جلسه ای بعد از ماه مبارک رمضان با حضور مسئولان ذی ربط به ریاست خود ایشان جهت بررسی ویژه این موضوع تشکیل گردد.
گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *