امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
روابط عمومی بخشداری دلوار

طی مراسمی با حضور عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار از مدافع حریم رضوی و علماء شیعه در نماز جمعه دلوار تجلیل شد

عالی‌پور بخشدار دلوار: یادگاران و بازماندگان سردار شهید رئیسعلی دلواری در این برهه از زمان نیز با رشادتهای شهیدانی چون روحانی شهید ابراهیمی و اولین مدافع حرم استان شهید احمدی جوان ، هنوز بر آرمانهای دینی و اعتقادی خود استوار مانده اند و خود را فدای دین و میهن خود میکنند.
اشتراک گذاری
26 فروردین 1401
کد مطلب : 654

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار طی مراسمی که در مصلی جمعه دلوار برگزار شد از حسین صابری به خاطر رشادتها و فداکاری ایشان در دفاع از حریم رضوی و روحانیت تشیع تقدیر و تشکر بعمل آمد.
در این مراسم که با حضور امام جمعه شهر دلوار ، فرماندار تنگستان ، بخشدار دلوار و دیگر نمازگزاران برگزار گردید عالی پور بخشدار دلوار با بیان سخنانی دلاورمردی، از خودگذشتگی، اعتقاد به دین و  علاقه به علماء دین را از خصوصیت های بارز مردم تنگستان بخصوص بخش دلوار بیان کرد و گفت: نمونه واقعی ارادت به اهل بیت عصمت و طهارت(ع)  و  پیشوایان دینی را می توان در اذن قیام گرفتن شهید رئیسعلی دلواری از مرجع تقلید زمان خود مثال زد که ایشان قیام خود بر ضد استعمار پیر انگلیس را با فتوای آیت الله آخوند خراسانی که به مجتهد برازجانی میدهد آغاز میکند و همواره نیز در طول این مبارزه گوش به فرمان علمای دین بوده است.


بخشدار دلوار در ادامه سخنان خود تاسی مردم این دیار از علماء و روحانیون و نیز رشادتهای آنها را در دفاع از میهن، تقدیم بیش از ۶۰ شهید در جنگ تحمیلی برمی شمرد و می افزاید: یادگاران و بازماندگان سردار شهید رئیسعلی دلواری در این برهه از زمان نیز با رشادتهای شهیدانی چون روحانی شهید ابراهیمی و اولین مدافع حرم استان شهید احمدی جوان، هنوز بر آرمانهای دینی و اعتقادی خود استوار مانده اند و خود را فدای دین و میهن خود میکنند.


عالی پور در پایان بخش سخنان خود ضمن تقدیر از ایثار و جانفشانی خادم حرم رضوی و روحانیت تشیع آقای حسین صابری ایشان را ادامه دهنده راه شهیدان و بزرگان این منطقه دانست و بیان داشت که عشق و ارادت به اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) و پیروی از علمای دین، ریشه در باورهای مردمان این دیار داشته و دارد و سند افتخاری است که مایه مباهات مردم عزیز تنگستان و خطه دلاور خیز دلوار خواهد بود.


در پایان این مراسم نیز با اهداء لوح تقدیر و نیز هدایا از آقای حسین صابری به خاطر رشادتهای ایشان در دفاع از حریم رضوی و علمای شیعه تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *