امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
عبدالرضا عالی پور

شهید گمنام برکت دائمی دیار شهید پرور بندر عامری بخش دلوار می شود

وجود شهید گمنام در بندر عامری موجبات برکت در این دیار شهید پرور و تسلی خاطر مادر شهید جاویدالاثر عامر نژاد خواهد بود.
اشتراک گذاری
21 مرداد 1401
منبع : خبر ساحلی
کد مطلب : 242

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار طی بازدیدی از منزل شهید  جاویدالاثر محمد عامرنژاد با حضور بخشدار دلوار، فرماندهی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه بوشهر، جانشین فرماندهی سپاه امام حسین (ع) دلوار، دهیار و شورای اسلامی بندر عامری از مادر این شهید والامقام تجلیل شد.


در این مراسم عالی پور بخشدار دلوار ضمن اشاره به  اهمیت جایگاه خانواده های شهیدان بخصوص مادران چشم به راه که منتظر دریافت خبری از فرزندشان هستند گفت: ما هر چه داریم از برکت خون شهیدان و فداکاریهای سربازان و سرداران این مرزبوم است.
ایشان در ادامه بیان داشت؛ وجود شهید گمنام  در بندر عامری علاوه بر برکات مادی که برای این روستا به ارمغان می آورد می تواند مرهمی نیز  بر زخم دل مادر شهید جاویدالاثر و تسلی خاطر دل داغدار او باشد.


مادر شهید جاویدالاثر محمد عامر نژاد نیز در این دیدار بیان داشت؛ فرزند من امانتی بود که او را تقدیم نمودم و حالا نزد مادر سادات خادمی میکند و دلم میخواهد به یاد فرزند شهیدم ، پیکر شهید گمنامی را به ما بدهید تا به جای پسر مفقود الاثرم بر سر قبر او بروم.
سرهنگ غریبی رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس نیز در این دیدار، بازدید و  تکریم خانواده های معزز شهدار را وظیفه خود دانست و گفت:شهیدان هشت سال دفاع مقدس همان سربازان وفا دار بوده که در جنگ تحمیلی جان خود را فدا نموده اند و شهدا گمنام همان سربازان دلیری هستند که با شروع جنگ نرم دوباره به وطن باز میگردند و باز هم مرقدشان جایگاه  خدمات فرهنگی و مذهبی است.
ایشان با توجه به درخواست مادر شهید عامرنژاد گفت: درخواستهای مادران شهدا در راس اقدامات ما قرار خواهد گرفت و قطعا درخواست مادر شهید با پیگیریهای ویژه اجابت خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *