امروز: چهارشنبه - ۰۳ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
عبدالرضا عالی پور

شهید رئیسعلی دلواری نماد رشادت و استعمار ستیزی

موزه و منزل شهید رئیسعلی دلواری نماد رشادت و استعمار ستیزی مردم قهرمان جنوب است و ضرورت دارد این موزه تبدیل به پایگاهی جهت شناساندن فرهنگ ایثار و شهادت این مرز و بوم گردد.
اشتراک گذاری
20 مرداد 1401
منبع : خبر ساحلی
کد مطلب : 248

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار و در ادامه فرآیند برگزاری کنگره شهید رئیسعلی، عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار،مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی، شهردار و رئیس شورای اسلامی بندر دلوار از موزه سردار جنوب بازدید نمودند.

عبدالرضا عالی پور با توجه به جایگاه و نقش دلوار در کشور بیان نمود:موزه و منزل سردارجنوب شهید رئیسعلی دلواری بعنوان یک نماد رشادت و استعمار سیزی در استان و کشور نیازمند توجه بیشتری است.

بخشدار دلوار افزودند: برگزاری کنگره شهید رئیسعلی در دلوار با حضور مقامات عالی رتبه کشوری می تواند فرصت مغتنمی جهت شناساندن فرهنگ مقاومت و شهادت مردم استان بوشهر خصوصا تنگستان تلقی گردد که در کنار آن نیز می توان شکوفایی ، توسعه و پیشرفت بخش دلوار را نیز مورد توجه ویژه قرار داد و فضایی جهت معرفی ظرفیتهای بخش دلوار فراهم آورد.

عبدالرضا عالی پور: با توجه به برنامه‌های معین شده در کنگره چندین مراسم در موزه و سطح بخش انجام خواهد گرفت که مهمترین این برنامه سخنرانی دکتر قالیباف ریاست محترم مجلس شورای اسلامی در این دیار و موزه و موزه شهید رئیسعلی دلواری خواهد بود.

 

بخشدار دلوار مکان موزه شهید رئیسعلی دلواری را مکانی مقدس دانست و بیان نمود: امید است با درایت و پیگیریها و قول مساعدی که مجموعه میراث فرهنگی و گردشگری استان داده اند، این مجموعه در خورشان مردم و بازدید کنندگان بهسازی شده و شاهد غنای محتوایی و نیز تعمیر و بازسازی ویژه و زیبای آن باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *