امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

دیدار دکتر بازدرهوا مدیر کل تامین اجتماعی استان با بخشدار دلوار در محل بخشداری

در این نشست دکتر بازدرهوا مدیرکل تامین اجتماعی استان در این نشست بیان نمود: سازمان تامین اجتماعی یک ملیون نفر بیمه شده و تحت پوشش دارد که از این جمعیت ۴۷ هزار نفر مستمری بگیر اصلی این سازمان با پرداخت ماهیانه ۲۷۰ میلیارد تومان و ۱۱ میلیارد تومان بیمه بیکاری  و ۱۰ میلیارد تومان نیز […]

اشتراک گذاری
12 تیر 1402
کد مطلب : 2741
در این نشست دکتر بازدرهوا مدیرکل تامین اجتماعی استان در این نشست بیان نمود: سازمان تامین اجتماعی یک ملیون نفر بیمه شده و تحت پوشش دارد که از این جمعیت ۴۷ هزار نفر مستمری بگیر اصلی این سازمان با پرداخت ماهیانه ۲۷۰ میلیارد تومان و ۱۱ میلیارد تومان بیمه بیکاری  و ۱۰ میلیارد تومان نیز تعهدات کوتاه مدت این سازمان است.

ایشان در ادامه افزودند:ضریب پشتیبانی  سازمان تامین اجتماعی استان درجه ۹ میباشد  که یکی از استانهای ممتاز در سطح کشور محسوب می‌شود.
ایشان در پایان به طرح فراگیر خانواده ایرانی تامین اجتماعی اشاره نمود و اظهار داشتند: این طرح شامل دانشجویان ، دختران و زنان  می‌گردد که می توانند با بیمه کردن خود با توجه به تعرفه های ۱۲-۱۴-و ۱۸ درصد از خدمات بیمه ای خصوصا از کار افتادگی  و بازنشستگی نیز بهره مند گردند.
در ادامه این دیدار شفیع نیا مدیر سازمان تامین اجتماعی دلوار نیز به بیان وضعیت مشمولین تامین اجتماعی بخش اشاره نمود و  بیان داشت ؛ بخش دلوار ۶۰۵۵ بیمه شده اصلی و۱۲۲۴نفر بهمراه خانواده و ۱۱۲۵مستمر بگیر دارد که از تمام واجدالشرایطان در طرح فراگیر خانواده ایرانی تامین اجتماعی دعوت میگردد برای ثبت نام زودتر اقدام نمایند.

در پایان این نشست بخشدار دلوار ضمن خیر مقدم به مدیر کل محترم سازمان تامین اجتماعی استان ، خدمات این سازمان را به روز ،کار آمد و مثبت ارزیابی نمود و بیان داشت: با توجه به سامانه ای  و تحت ضوابط و قوانین بودن  خدمات و امورات این سازمان خوشبختانه مراجعات و نارضایتی مردمی در این حوزه را خیلی به ندرت شاهد هستیم .
ایشان در ادامه افزود : یکی از مشکلات عمده ما در بخش عدم بیمه سالانه ملوانان است که هرچند با توجه به سفرهای انجام گرفته لنجداران ملزم  به بیمه نمودن ملوانان در هر سفر هستند. اما تقاضای ما بیمه سالانه این قشر زحمت کش بوده که انتظار داریم تدبیری اندیشه شود که به عنوان کارگران فصلی این عزیزان به صورت سالانه تحت حمایت و پوشش بیمه تامین اجتماعی گردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *