امروز: چهارشنبه - ۰۳ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

دیدار بخشدار دلوار با مدیرکل نوسازی مدارس استان

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار ،بخشدار دلواربه همراه اعضای شورای اسلامی روستای چاه‌تلخ شمالی با مدیرکل نوسازی مدارس استان بوشهر دیدار کردند. در این دیدار که به منظور بررسی مشکلات زیرساختهای آموزشی بخش دلوار و روستای چاه‌تلخ شمالی انجام گرفت ، بخشدار دلوار ضمن تبریک ایام دهه ولایت و امامت و عید سعید غدیر […]

اشتراک گذاری
15 تیر 1402
کد مطلب : 2781
به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار ،بخشدار دلواربه همراه اعضای شورای اسلامی روستای چاه‌تلخ شمالی با مدیرکل نوسازی مدارس استان بوشهر دیدار کردند.

در این دیدار که به منظور بررسی مشکلات زیرساختهای آموزشی بخش دلوار و روستای چاه‌تلخ شمالی انجام گرفت ، بخشدار دلوار ضمن تبریک ایام دهه ولایت و امامت و عید سعید غدیر خم ، به کمبودهای فضاهای آموزشی بخش دلوار از قبیل مدرسه ۴ کلاسه گورک دژگاه ،ادامه کار مدرسه شهید جمالی گورک خورشیدی،افزایش کلاس مدرسه چاه‌تلخ جنوبی و شهید فرهمند شیلیدون بندر رستمی،شهید لطفی سالم آباد و مدرسه شهید همت ملگپ و نیز بازسازی سرویس های بهداشتی آموزشگاه ابوریحان و حضرت معصومه(س) و ام السلمه دلوار و تکمیل مدارس خیر ساز در شهر و بخش دلوار اشاره نمود.
در بخش دیگر این دیدار اعضای شورای اسلامی چاه‌تلخ شمالی به مشکلات دو آموزشگاه موجود در این روستا از قبیل ساخت دو کلاس جهت پایه ابتدایی و دیوار کشی و بازسازی دیوار مدرسه اندیشه اشاره نمودند.
در پایان این نشست نیز دکتر احمدی مدیرکل نوسازی مدارس استان ضمن خوش آمد گویی به بخشدار و اعضای شورای اسلامی چاه‌تلخ شمالی در خصوص موارد مطروح این نشست بیان نمود:مدرسه ۴ کلاسه گورک دژگاه ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در صورت تخصیص اعتبار برای سال جاری تحصیلی آینده به اتمام خواهد رسید.
ایشان در ادامه افزودند:همچنین برای مدارس سالم آباد ،چاه‌تلخ جنوبی و شمالی به تفکیک ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
ایشان در پایان ضمن تشکر از فرماندار و مسیولین محترم شهرستان تنگستان که اهتمام ویژه ای برای کمک به مدارس شهرستان دارند افزود:با قولهای داده شده امیدواریم در کمیته برنامه ریزی شهرستان اعتبار مورد نیاز برای مدارس اشاره شده توسط بخشدار خصوصا مدارس خیر ساز اختصاص یابد تا شاهد اتمام آن و تحویل به آموزش و پرورش منطقه باشیم .

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *