امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

جلسه کمیته ساماندهی پسماند بخش دلوار برگزار شد

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *مسئله دفع صحیح پسماند و ساماندهی این امر یکی از مهمترین برنامه های ما در حوزه بهداشت و سلامت مردم جامعه خواهد بود.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، نشست ساماندهی دفع پسماندحوزه مرکزی بخش دلوار با حضور شهردار دلوار،مدیر محیط زیست شهرستان تنگستان ،کلانتری بخش دلوار،سرپرست شبکه بهداشت و درمان […]

اشتراک گذاری
10 آبان 1402
کد مطلب : 3429
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار:
*مسئله دفع صحیح پسماند و ساماندهی این امر یکی از مهمترین برنامه های ما در حوزه بهداشت و سلامت مردم جامعه خواهد بود.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، نشست ساماندهی دفع پسماندحوزه مرکزی بخش دلوار با حضور شهردار دلوار،مدیر محیط زیست شهرستان تنگستان ،کلانتری بخش دلوار،سرپرست شبکه بهداشت و درمان دلوار ،دهیاران و رئیس شوراها و شورای بخش به ریاست بخشدار دلوار در بخشداری دلوار برگزار شد.
عالی‌پور بخشدار دلوار در این نشست بیان نمود: با جانمایی و اخذ مجوزات قانونی محل دفع پسماند حوزه مرکزی بخش دلوار توسط شهرداری دلوار  و با همکاری دهیاران این مجموعه بصورت تخصصی و بهداشتی کار خود را  انجام خواهد داد.
وی افزود:این ساماندهی بعد از چند سال در مرکز بخش انجام گرفته و نیازمند همکاری در اجرا خواهد بود و تمامی دهیاران روستاهای همجوار ملزم به انتقال پسماند خود به این سایت هستند.
ایشان در ادامه تاکید نمودند:با بازدیدهای هفتگی کارشناسان مربوطه،دفع زباله ها بصورت منظم با تمام معیارها و استانداردهای بهداشتی انجام خواهد گرفت و مردم نگران خطرات زیست محیطی آن نباشند.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *