امروز: چهارشنبه - ۰۳ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار
عبدالرضا عالی پور:

جلسه شورای اداری و آموزش و پرورش دلوار برگزار شد

حضور دکتر محمد باقر قالیباف ریاست محترم مجلس شورای اسلامی به دعوت دبیرخانه ستاد برگزاری کنگره شهید رئیسعلی دلواری و هماهنگی نماینده محترم مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی،  دارای برکات عدیده و برجسته ای  برای کل استان بود که همه این اتفاقات  را مدیون خون پربرکت شهیدان خصوصا شهید رئیسعلی دلواری می دانیم.
اشتراک گذاری
27 شهریور 1401
کد مطلب : 1155
به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار عبدالرضا عالی پور بخشدار دلوار در نشست شورای اداری بخش دلوار که با حضور همه اعضای شورا ، فرماندار تنگستان  و معاونین ایشان و نیز دهیاران بخش دلوار برگزار شد بیان داشت ؛با حمایت و پیگیری استاندار ، نماینده مردم تنگستان و دشتی در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار تنگستان و مدیران آب استان ،  شهرستان و بخش  تنش چندین ساله آبی در تابستان امسال برطرف شد.

بخشدار دلوار در جلسه شورای اداری و آموزش و پرورش دلوار گفت:با پای کار آمدن مدیران دلسوز و همراهی و همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی بحمدلله تابستان امسال آرامش خاص و مطلوبی در حوزه آب بخش دلوار را تجربه کردیم .
ایشان افزودند:با تخصیص اعتبار و راه اندازی مخزن ۵ هزارمترمکعبی شهر دلوار، ثبات ، توزیع عادلانه و  مطلوبی در آب شهر دلوار و روستاهای همجوار وجنوب بخش دلوار بوجود آمده است.
ایشان در ادامه گفت:خط انتقال جدید در چهار روستای پر جمعیت حوزه جنوبی بخش در حال انجام است که به زودی به مدار انتقال آب وصل خواهد شد.


وی یکی از مطالبات جدی مردم را در حوزه راه دانست و گفت:با جذب اعتبارات لازم محورهای مواصلاتی و حادثه خیز بخش دلوار بهسازی و با برنامه ای که در دست اجرا داریم مشکل و معضل جاده دلوار تا انتهای بخش به طور کلی مرتفع خواهد شد و این پروژه می تواند به یکی از آرزوهای دیرینه بخش دلوار جامه عمل بپوشاند؛ البته دارای شرایط و مقدماتی است که در حال رایزنی و حل و فصل آن هستیم و امیدواریم به فضل الهی و همکاری مسئولین استانی به زودی مقدمات آن فراهم گردد.


ایشان یکی از رویدادهای مهم تاریخ این بخش را شهادت و دلاورمردی های رئیسعلی دلواری دانست و بیان نمود:کنگره شهید رئیسعلی دلواری یک اتفاق مهم در بزرگداشت و  پاسداشت این بزرگمرد بوده که به همین منظور این ایام شهادت را در قالب چندین برنامه در سطح ملی و در شهر و روستاهای بخش دلوار برنامه ریزی کردیم که مهمترین و اصلی ترین آن حضور ریاست محترم مجلس دکتر محمدباقر قالیباف در شهر دلوار و موزه سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری بود که به برکت حضور ایشان اتفاقات خوبی در خصوص کمک به روستاها ، جذب اعتبارات طرح های ملی و حل مشکل برخی پروژه ها ، بازنگری نظرات سران قوا در خصوص کالای همراه ملوان و نیز دیدار یک ساعته مسئولین بخش دلوار و شهرستان تنگستان با ایشان و دیگر برنامه های مهمی در سطح بخش و شهرستان و کل استان افتاد و در حال انجام است که همه اینها را مدیون خون پربرکت شهیدان خصوصا شهید رئیسعلی دلواری می دانیم.


بخشدار دلوار در ادامه گفت: همه اعضای ستاد برگزاری  کنگره شهید رئیسعلی دلواری بخصوی دهیاران و شوراهای عزیز میزبان خوبی برای برگزاری مراسمات بودند که جا دارد از تلاشهای همه این عزیزان تقدیر نمود .
عالی‌پور در پایان گفت: تمامی مراسمات و اقدامات کنگره ملی شهید رئیسعلی دلواری در قالب ۶ هزار نسخه ویژه نامه روزنامه جام جم در کل کشور پخش و در اکثر شبکه های حقیقی و مجازی به نحو مطلوبی  منتشر و اطلاع رسانی گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *