امروز: یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

جلسه شورای اداری بخش دلوار برگزار شد

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *آزادگان با صبر و ایثار و از خود گذشتگی عشق خود را به میهن نشان دادند.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار ، نشست شورای اداری بخش دلوار در قالب ۴ موضوع(تجلیل از آزادگان بخش دلوار،تشریح برنامه های هفته دولت،تشریح برنامه های کنگره ملی شهید رئیسعلی دلواری ،  پروژه مهر و […]

اشتراک گذاری
01 شهریور 1402
کد مطلب : 3044
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار:
*آزادگان با صبر و ایثار و از خود گذشتگی عشق خود را به میهن نشان دادند.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار ، نشست شورای اداری بخش دلوار در قالب ۴ موضوع(تجلیل از آزادگان بخش دلوار،تشریح برنامه های هفته دولت،تشریح برنامه های کنگره ملی شهید رئیسعلی دلواری ،  پروژه مهر و هفته دفاع مقدس) برگزار شد.
بخشدار دلوار در این نشست با توجه به جایگاه و نام تمامی ایثارگران افزود:وظیفه همه ما تکریم و تقدیر از جانفشانی های  مجاهدان و ایثارگران می باشد .
ایشان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت بیان نمود: در اولین روز از هفته دولت در بخش دلوار میزبان استاندار محترم و دیگر مسیولین استان و شهرستان و بخش جهت آغاز عملیات اجرایی و یا افتتاح  پروژه های عمرانی در حوزه شیلات و آبزی پروری خواهیم بود.
عالی پور در ادامه افزود:  پروژه های قابل توجهی در بخش دلوار در حوزه راهداری، عمران شهری و روستایی شیلاتی ، آب و برق و ..  در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.
ایشان یکی از مهمترین پروژه های شهر دلوار را مجتمع فرهنگی دانست و گفت: این مجتمع  با جذب اعتبارات لازم عملیات اجرایی ان در شهر دلوار آغاز شده است .
بخشدار دلوار در ادامه افزود:بعد از برنامه های هفته دولت مراسمات ایام شهادت سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری با سخنران ملی برگزار خواهد شد.
وی گفت: مراسم کنگره شهید رئیسعلی دلواری ،رزمایش بزرگ دریایی توسط نیرو دریایی سپاه و همایش پیرغلامان ورونمایی از کتاب زنان تنگستان در این ایام انجام خواهد گرفت .‌
در این نشست ضمن تشریح برنامه های پروژه مهر و هفته دفاع مقدس توسط رئیس آموزش و پرورش منطقه دلوار و فرماندهی سپاه دلوار از آزادگان سرافراز این بخش توسط بخشداری ،دفتر امام جمعه و فرماندهی سپاه امام حسین (ع) دلوار نیز  تقدیر بعمل آمد.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *