امروز: دوشنبه - ۰۱ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

جلسه تسهیلات سفر بخش دلوار برگزار شد

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *برقراری امنیت و ارائه خدمات مطلوب به همه مهمانان نوروزی در دستور کار همه مسئولین بخش دلوار قرار گیرد.* با توجه به مهمان پذیری بخش دلوار به واسطه‌ی نقاط وسیع گردشگری و تاریخی و …، نشست هماهنگی تسهیلات سفر بخش دلوار جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی به ریاست بخشدار […]

اشتراک گذاری
08 اسفند 1401
کد مطلب : 1997
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار:
*برقراری امنیت و ارائه خدمات مطلوب به همه مهمانان نوروزی در دستور کار همه مسئولین بخش دلوار قرار گیرد.*

با توجه به مهمان پذیری بخش دلوار به واسطه‌ی نقاط وسیع گردشگری و تاریخی و …، نشست هماهنگی تسهیلات سفر بخش دلوار جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی به ریاست بخشدار در بخشداری دلوار برگزار شد.
عالی‌پور بخشدار دلوار در این نشست ضمن تاکید به جایگاه شهر و بخش دلوار به عنوان مقصد سفر مهمانان نوروزی گفت:از همه فضاهای اسکان در بخش (عمومی،خصوصی)برای پذیرایی مهمانان نوروزی استفاده خواهد شد.
ایشان با توجه با شرایط ویژه امسال و فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان گفت: سفرهای نوروزی در بخش دلوار زودتر از هر سال آغاز می گردد که با توجه به این شرایط انتظار داریم  از اواسط ماه اسفند شاهد حضور مهمانان نوروزی در بخش باشیم .
بخشدار دلوار اهمیت و نقش بخش دلوار را در حوزه گردشگری در استان مهم دانست و بیان نمود:کمیته های مختلف در ستاد تسهیلات سفر بخش دلوار تشکیل و  در این میان کمیته فرهنگی قوی تر و پررنگ تر از هرسال با مدیریت امام جمعه و فرماندهی سپاه امام حسین (ع ) دلوار در شهر و بخش دلوار ایفای نقش خواهد نمود .
وی افزود: از تمام ظرفیتها با توجه به تجربیات سالهای گذشته استفاده نموده و سعی ما بر این است که  مشکلات موجود را به حد اقل برسانیم .
ایشان یکی دیگر  از زیرساخت های گردشگری را گشت های دریایی بیان کرد و گفت:فعالیت تمامی گشتهای دریایی چه لنج و چه قایق با نظارت دقیق دستگاهای متولی با رعایت کامل نکات ایمنی انجام گیرد.
ایشان در ادامه تاکید نمود: اجرای موسیقی در ایام ماه مبارک رمضان در مکانهای گردشگری ممنوع و در صورت مشاهده برخورد قاطع خواهد شد.
بخشدار دلوار جهت دسترسی آسان و راهنمایی مسافران نوروزی از تمامی خدمات تفریحی و گردشگری و تاریخی در بخش دلوار گفت:با نصب علائم راهنمایی و تهیه بروشور ،چاپ بنر در ورودیهای شهر و روستاهای بخش دلوار ظرفیتهای بخش دلوار را معرفی  خواهیم نمود.
ایشان در پایان مجتمع های تجاری را در امر گردشگری تجاری یکی از نقاط مهم فرهنگی و تجاری دانست و گفت: با مجموعه های تجاری که فروشندگان بی حجاب در آنها فعالیت می کنند و به مقدسات دینی کم توجهی میکنند پس از تذکر کتبی برخورد قاطع صورت خواهد گرفت و از مدیران مجتمع های تجاری و همچنین کسبه محترم تقاضامندیم که به این مهم توجه لازم را داشته باشند تا گرفتار مشکلات بعدی آن نشوند.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *