امروز: چهارشنبه - ۰۳ مرداد - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

تکریم و معارفه مدیر گمرک بندر دلوارانجام گرفت

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار جلسه تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید دلوار در محل بخشداری برگزار گردید . در این نشست عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و آرزوی قبولی عزاداری همگی در ماه محرم و صفر بیان داشت : با توجه به عمده اشتغال مردم بخش دلوار […]

اشتراک گذاری
26 شهریور 1402
کد مطلب : 3248
به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار جلسه تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید دلوار در محل بخشداری برگزار گردید . در این نشست عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و آرزوی قبولی عزاداری همگی در ماه محرم و صفر بیان داشت : با توجه به عمده اشتغال مردم بخش دلوار و شهرستانهای ساحل نشین استان در امر تجارت با کشورهای همسایه،از مسئولین والامقام کشوری این درخواست را داریم که تنها و مهترین و سنتی ترین شغل مردمان این دیار  و مرزداران همیشگی خلیج تا ابد فارس را مورد توجه ویژه خود قرار دهند و نگذارند که در امر معاش ملوانان زحمت کش خللی ایجاد گردد و موجبات نگرانی این قشر زحمتکش فراهم گردد .

عالی پور در ادامه با توجه به گذشت ۶ ماه از سال خواستار اختصاص سهمیه سفر اول سال ۱۴۰۲ برای لنجداران گردید و افزود : امیدواریم با پیگیریهای مجدانه استاندار محترم این مهم نیز در اولین فرصت محقق گردد و مشکلات مردم در حوزه کالای حمل ملوان برطرف شود.
بخشدار دلوار در ادامه این نشست افزود :وظیفه همه ما و بخصوص مسئولان گمرکی خدمت به مردم و تجار و قشر عزیز ملوان خواهد بود.
در پایان  این نشست از زحمات مدیرسابق گمرک دلوار جناب آقای مختاری توسط مسئولان مربوطه تقدیر و آقای جامه شورانی که سابقه مدیریت بندر بوالخیر را در بخش دلوار دارد نیز بعنوان مدیر جدید گمرک بندر دلوار معارفه گردید.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *