امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

تکریم دهیار نمونه فرهنگی روستای علی آباد توسط بخشدار دلوار

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *روستای علی آباد یکی از  روستای شاخص بخش دلوار در همراهی ، همدلی و تعامل با همدیگر است.* به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،مراسم تکریم دهیار روستای علی آباد در مسجدالمهدی با حضور شورای اسلامی ،اهالی و معتمدین این روستا توسط بخشدار دلوار برگزار شد. بخشدار دلوار افزود : مسئولین این […]

اشتراک گذاری
06 آذر 1402
کد مطلب : 3713
عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار:
*روستای علی آباد یکی از  روستای شاخص بخش دلوار در همراهی ، همدلی و تعامل با همدیگر است.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،مراسم تکریم دهیار روستای علی آباد در مسجدالمهدی با حضور شورای اسلامی ،اهالی و معتمدین این روستا توسط بخشدار دلوار برگزار شد.

بخشدار دلوار افزود : مسئولین این روستا در همه موارد پیگیر مسائل جهت پیشرفت روستا بوده که این بیانگر موج همدلی در میان مردم است و
پشتکار و همراهی مردم ، شورا و دهیاری باعث ارتقاء و توسعه  خواهد شد که این مهم در روستای علی آباد کاملا مشهود است .
بخشدار دلوار در ادامه افزود : شورا و دهیار علی اباد در امورات فرهنگی و عمرانی بخصوص قرانی برجسته هستند و علاقه و اشتیاق  این مردم در برگزاری مراسمات ملی و استانی زبانزد است .
عالی پور برگزاری مسابقات استانی حفظ  قرآن کریم در این روستا  را مطلوب و ویژه ارزیابی کرد و افزود : این مسابقه با همت و همراهی شورای اسلامی روستای علی آباد توسط اتحادیه قرآنی استان با حضور حافظان خواهر و برادر در همه سطوح برگزار گردید که بازتاب خوبی در جامعه قرآنی استان داشت و توسط مسئولین استانی و شهرستانی مورد تقدیر قرار گرفت .
ایشان در ادامه ضمن  تشکر از پیگیریهای مکرر شورای و دهیاری روستای علی آباد بیان نمود ؛ جاده و بلوار ورودی روستای علی آباد با تاکید فرماندار تنگستان و همکاری اداره راهداری تنگستان و بنیاد مسکن و دیگر دستگاه‌ها از پیشرفت خوبی برخوردار هست و امیدواریم به زودی مورد بهره برداری قرار گیرد .
عالی پور انتخاب شورای علی آباد را به عنوان شورای نمونه شهرستانی برازنده نام بزرگ مردم و شورای اسلامی دیار شهید پرور علی آباد دانست و افزود :  تشکیل گروه جهادی امام رضا(ع) به مدیریت جناب اقای جمشیدی از مردمان پیگیر و جهادی این روستا از افتخارات این بخش و استان است که همواره در محرومیت زدایی و کمک به ساخت منزل نیازمندان و توزیع بسته های معیشتی پیشتاز بوده و جزء ۵ گروه برتر کشور نیز امسال معرفی و از دست رییس محترم مجلس لوح تقدیر دریافت نمود .
در پایان این مراسم نیز از دهیاری و شورای اسلامی روستای علی آباد به جهت برگزاری مسابقات استانی حفظ قرآن کریم تقدیر بعمل می آمد .

گزارش تصویری:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *