امروز: یکشنبه - ۲۴ تیر - ۱۴۰۳
آخرین اخبار

بررسی مشکلات نانوایی های بخش دلوار با رئیس جهاد کشاورزی تنگستان

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار به منظور بررسی وضعیت نانوایی های بخش دلوار نشستی را با مهندس رضایی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان تنگستان برگزار کرد. در این نشست که مسئول آرد و نان اداره کل غله استان نیز حضور داشت ، نگرانی ها و مطالبات  نانوایی های بخش ، خصوصا […]

اشتراک گذاری
15 تیر 1402
کد مطلب : 2775
به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار، عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار به منظور بررسی وضعیت نانوایی های بخش دلوار نشستی را با مهندس رضایی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان تنگستان برگزار کرد.

در این نشست که مسئول آرد و نان اداره کل غله استان نیز حضور داشت ، نگرانی ها و مطالبات  نانوایی های بخش ، خصوصا شهر دلوار مورد بررسی قرار گرفت و برخی ابهامات موجود در خصوص کاهش سهمیه آرد نانوایی ها مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
در این نشست بخشدار دلوار ضمن تاکید بر افزایش سهمیه آرد نانوایی ها که نان را با کیفیت  به مردم تحویل می دهند بیان داشت که انتظار داریم که از این صنف حمایت ویژه ای صورت گیرد تا شاهد رضایت مندی مردم در بخش باشیم.
در ادامه این نشست رئیس جهاد کشاورزی تنگستان تاکید نمود که با توجه به سامانه ای  شدن توزیع آرد ،متصدیان نانوایی ها باید آگاهی لازم را در خصوص تحویل نان طبق ضوابط و مقررات اعلام شده داشته باشد و به شیوه ای اقدام کنند که سهمیه اختصاص  آرد آنان کاهش نیابد.
در پایان این نشست نیز از طرف بخشدار دلوار با اهداء یک لوح از زحمات مهندس رضایی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان تنگستان تقدیر شد.

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *